• ClicHome® Albania & KosovaMake your future
  • Vila Eco AmbassadorVila e pare ekologjike ne Shqiperi!
  • Paxton Albania - Pure Italian DesignSisteme Arredimi - Fluoshop, Coco, Plasmatruss, Paxton Modular, Fluowall, Speedtruss, Xelo, Elio
  • SUPER OFERTE - Duplex me QeraDuplex Luksoz me Qera te "Kodra e Diellit"
  • Kompleksi JonianApartamente Luksoze - Uji i Ftohtë Vlorë

Njoftime të sponsorizuara

Toke per ndertim Vlore, Sarandë, Livadhja (Midis Sopikut dhe Vagalatit)

Shitje
Sipërfaqja: 0,00
Çmimi: 4,00 3,00 € / m² (~ 9.000.000,00 €)

Komerciale zyre Tirane, Tiranë, Tirane

Qera
Sipërfaqja: 550,00
Çmimi: 12,00 € / m² (~ 6.600,00 €)
  • Kërkim
  • Kërkim i shpejtë
Kërko

shembuj:
apartament me qera Tiranë 
bli shtëpi Durrës
shes apartament Emri i agjensisë

Ankande publike

Këndi im

Aktualitet

BE-NATIVE STUDIO presanton: Fluowall System

BE-NATIVE STUDIO presanton: - Fluowall është një sistem modular inovativ i përshtatshëm për të krijuar ndarje ambjentesh, ndarës strukturash e shumë aplikime të tjera.

Lexo më shumë

Kriza në Slloveni,qeveria kursen dhe për kutitë e votimit.

TV Scan

Kutitë e votimit prej plastike transparente, që përdoren në Slloveni për procesin zgjedhor në të gjithë nivelet, për shkak të kostove të larta nuk do të përdoren më dhe do të zëvendësohen nga kuti prej kartoni.

Lexo më shumë

Monitorimi elektronik i Gjyqtarëve, ul korrupsionin.

TV Scan

Shkaku  kryesor i korrupsionit në vend, është mosmonitorimi i sistemit gjyqsor.

Lexo më shumë

Pacolli:Bashkimi kombëtar fillon nga ekonomia.

TV Scan

Bashkimi kombëtar mes Shqipërisë dhe Kosovës nis nga ekonomia dhe rritja e marrëdhënieve tregtare mes dy vendeve.

Lexo më shumë

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint