Objekte Biznesi Shërbime Podravska, Slovenska Bistrica, Çmimi: 185.000,00

Informacione bazë

Çmimi:
185.000,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
PP38621668SP
Lloji i pronës:
Objekte Biznesi
Tipi:
Shërbime
Shteti:
Slovenia
Zona/Fshati:
Podravska, Slovenska Bistrica
Viti i ndërtimit:
1960
Kati:
Kat përdhes
Madhësia:
230,00 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar, Ngrohje me benzinë, Internet kabllor
Të tjera:
Vend parkimi, Me hipotek
Leje Ndërtimi:
Po
Leje Pune:
Po

Kontakti

Petra Vrečko
GSM:
+386 31 554 337
Telefon:
lkl
AGENTI nepremičninsko posredovanje d.o.o
Trg svobode 14, 2310 Slovenska Bistrica
2310 Slovenska Bistrica
GSM:
051 260 550

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Objekte Biznesi Shërbime, Podravska, Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica

1 nga 16

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

V centru mesta so na prodaj štirje sklopi  pisarn v skupni velikosti 230 m2. Nahajajo se v pritličju in v mansardi poslovne zgrajene v letu 1960 ter komplet rekonstruirane leta 1994.

Večji poslovni prostor A v pritličju velikosti 64 m2 je skupek 2 ločenih pisarn, s skupnim sanitarnim prostorom.

 

 Drugi poslovni prostor B v pritličju stavbe je velik 32 m2, kateri zajema eno pisarno in sanitarne prostore.

 

V mansardi desno je 67 m2 velik poslovni prostor C, razdeljen na osrednji prostor kot predavalnica za 23 ljudi, sanitarni prostori, manjša pisarna in predprostor.

 

V mansardi levo je prav tako 67 m2 velik sklop D, razdeljen na čajno kuhinjo, sanitarne prostore, manjši pomožni prostor ter osrednji večji poslovni prostor.

 

Ogrevanje je na plin, nameščene klimatske naprave. Vsi prostori so lepo urejeni, svetli, zračni.

Pisarne so namenjene različnim dejavnostim, možna sprememba namembnosti v stanovanja.

Parkirni prostori so urejeni v okolici stavbe ter pred stavbo je možen najem parkirnih mest.

 

Prodajna cena celotnega kompleksa 230 m2 je 185.000 €.

Nepremičnina je bremen prosta, vseljiva po dogovoru.

 

Za voden ogled in več informacij smo na voljo na tel. 031 554 337 Petra

Njoftime të ngjashme

Objekte Biznesi Restorant Podravska, Maribor, Tabor

Për shitje
Madhësia: 225,40
Çmimi: 159.990,00

Objekte Biznesi Zyrë Podravska, Maribor, Center

Për shitje
Madhësia: 239,00
Çmimi: 209.825,00 € / m² (~ 50.148.175,00 €)

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al