Objekte Biznesi Zyrë Podravska, Maribor, Center, Çmimi: 209.825,00 € / m² (~ 50.148.175,00 €)

Informacione bazë

Çmimi:
209.825,00 € / m² (~ 50.148.175,00 €) 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
CENTER 190 m2
Lloji i pronës:
Objekte Biznesi
Tipi:
Zyrë
Shteti:
Slovenia
Zona/Fshati:
Podravska, Maribor, Center
Viti i ndërtimit:
1980
Viti i rinovimit:
2019
Madhësia:
239,00 m²

Kontakti

Gral
Trg Leona Štuklja 5
2000 Maribor
Telefon:
+386 2 251 60 71
Fax:
+386 2 251 60 71

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo

Çertifikata e energjisë të ndërtesës

Lloji i çertifikatës së energjisë: Matur
Ngrohja e kërkuar për ngrohje
Klasa E 119 kWh/m²a
A1
A2
B1
B2
C
D
E
F
G
0 15 35 60 105 150 210 300+
Objekte Biznesi Zyrë, Podravska, Maribor, Center

1 nga 15

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

POSLOVNI PROSTOR, ZAKLJUČENA CELOTA, Z IZBRANIM PISARNIŠKIM POHIŠTVOM V CENTRU MESTA, PRIMEREN ZA PREDSTAVNIŠTVO, ODVETNIŠKO PISARNO, ZAVAROVALNICO, RAČUNALNIŠKO DEJAVNOST, OGLAŠEVALSKO AGENCIJO in podobno

V najožjem centru mesta prodamo pisarniške prostore, velike 190,75 m2. Toliko znaša kvadratura samih pisarn, s hodnikom vred pa prostor meri 233,35 m2 (kar se ne šteje pri postavitvi cene). Prostori izstopajo po dizajnu, saj so v večjem delu opremljeni s stavbnim pohištvom, izdelanim po naročilu in so lepo opremljeni. Prostori so prebeljeni in generalno očiščeni. Na voljo je sedem ločenih pisarniških enot, velika sejna soba, odprto tajništvo in čajno kuhinjo. Nahajajo se v četrtem, tj. zadnjem nadstropju, imajo lasten vhod in so zaključena celota. Poslovna stavba iz leta 1980 ima tudi dvigalo.

Leta 2010 so bila vgrajena nova vhodna vrata, luči, klimatska naprava v zadnjem delu poslovnega prostora, novo pohištvo, leta 2019 pa so bile obnovljene električne inštalacije, zamenjani radiatorji, delno so bile obnovljene talne obloge in vse pisarne so bile prepleskane

Prostori so svetli, zračni in predstavljajo pisarniško oazo, saj omogočajo prijetno in povezano poslovno okolje. Prvi del prostorov na levi strani je mansarden in ima klasične pisarniške predelne omare in opremo. Sanitarije so skupne za celo 4. nadstropje, čajna kuhinja je v tajništvu.

Del, ki je velik 121 m2 je oddan (odpovedni rok 2 meseca). V najbolj neposredni bližini so poštasodiščefinančna upravabanke, in vsa ostala potrebna infrastruktura mestnega centra.

Cena za nepremičnino je 1100 EUR/m2, skupno 209.825,00 EUR + DDV (obrnjena davčna stopnja). Mesečni stroški znašajo med 2,5 do 3 EUR/m2. Energetska izkaznica: merjena 119 kWh/m²a.

Mogoč je nakup manjšega dela pisarn v velikosti:

- 121 m2, ker ima zaključena celota svoj vhod; 3 pisarne, sejna soba in tajništvo,

-  68,95 m2, 4 pisarne različnih velikosti.

MIKROLOKACIJA JE ODLIČNA ZA VSE, KI ZARADI NARAVE SVOJEGA POSLOVNEGA DELOVANJA POTREBUJETE PISARNE V CENTRU MESTA. POSLOVNI PROSTOR DELUJE ELEGANTNO IN PREDSTAVLJA ZELO PRIJETNO, REPREZENTATIVNO POSLOVNO OKOLJE. 

Njoftime të ngjashme

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al