Apartament studio Sarajevo , Ilidža, Çmimi: 27.500,00

Gjeni rrugën tuaj

Vende interesante

Trego vende interesante në largësi prej:

Informacione bazë

Çmimi:
27.500,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
2742109
Lloji i pronës:
Apartament
Tipi:
studio
Shteti:
Bosnia and Herzegovina
Zona/Fshati:
Sarajevo , Ilidža
Viti i ndërtimit:
2010
Kati:
8.
Madhësia:
38,00 m²
Pajisje:
ngrohje qendrore, sistem ngrohje, Citofon, telefon, ISDN, ADSL, TV kabllor, Internet kabllor
Të tjera:
Ashensor, Me hipotek

Kontakti

Ingenium Nekretnine
Tešanjska 3, 71000 Sarajevo
GSM:
+387 62 780 753
Telefon:
+387 33 943 555
Fax:
+387 33 943 556

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Apartament studio, Sarajevo	, Ilidža

1 nga 15

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

LOKACIJA:
Garsonjera se nalazi u općini Ilidza, naselje Nedžarići.


OPIS NEKRETNINE:
Agencija za nekretnine, INGENIUM NEKRETNINE, iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu garsonjeru površine 38m2, otvoren pogled i suncana strana, garsonjera je pozicionirana na osmom spratu novo izgrađene stambene zgrade sa dva lifta i trinaest spratova . Pored stanja, niskih rezijskih izdataka, mogucnosti pregrađivanja kako bi se dobila zasebna prostorija/soba(pogledati tlocrt) garsonjera se nalazi na odlicnoj lokaciji nadomak tramvajske stanice, a u neposrednoj blizini Avaz Radon Plaza hotela uz glavnu saobracajnicu Dzemala Bijedica. Garsonjera se sastoji od ulaznog hodnika sa degazmanom u kojem se nalazi ugradbeni plakar pravljen po mjeri sa cipelarom i degazmanom, ostave koja je takodjer pretvorena u plakar, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila sa kadom i francuskog balkona. Grijanje je centralno gradsko aluminiski radijatori sa vlastitim mjeracem "kalorimetrom" za ocitanje utroska kalorija kao i digitalni termostat za upravljanje zeljene temperature i pripremom tople vode za sanitarije, vrhunski kvalitet zvučne i termo-izolacije, najsavremeniji sistem centralnog grijanja. Vanjska stolarija je PVC , untrasnja stolarija je drvena (furnirani hrast), na podovima je instaliran hrastov parket u dnevnom boravku , keramicke plocice u kuhinji, kupatilu i hodniku, ulazna vrata su blindirana, u kupatilu i kuhinji su postavljene visoko kvalitetne Italijanske i Spanske keramicke plocice. Pored gore svega navedenog bitno je naglasiti da su u stanu jako niski rezijski izdatci i da postoji mogucnost pregrađivanja kako bi se odvojila jedna soba i da se iz stana pruza otvoren pogled, suncana strana. U cijenu je urcunat plakar pravljen po mjeri u hodniku i plakar u ostavi.
Napomena:
Na stan se placa porez na promet nekretninama u iznosu od 5%.


Bogatu ponudu stanova za prodaju u novogradnji mozete vidjeti na;
http://www.ingeniumrealestate.ba/prodaja/

ID Nekretnine
2742109

ZA SVA DODATNA PITANJA STOJIMO VAM NA RASPOLAGANJU

Vaša Agencija za nekretnine

“INGENIUM NEKRETNINE”

TEŠANJSKA BR.3 , SARAJEVO, BIH

AGENT: Hadis Kadić

KONTAKT TEL: +387 33 943 555

KONTAKT MOB: +387 62 780 752

KONTAKT E-MAIL: hadis.kadic@ingenium.ba


Pogledajte novosti iz Ingeniuma:

http://www.ingeniumrealestate.ba/newsletter/201301/Posjetite nas na našoj web stranici i pregledajte naš najnoviji katalog nekretnina u PDF formatu.

http://www.ingeniumrealestate.ba/index.php?link=katalozi

Naši klijenti su naši poslovni partneri!!!

Pratite našu ponudu preko Facebook-a, Twitter-a, LinkedIn-a, RSS-a;Njoftime të ngjashme

Apartament studio Sarajevo , Novi Grad

Për shitje
Madhësia: 41,00
Çmimi: 36.000,00

Apartament studio Sarajevo , Ilidža

Për shitje
Madhësia: 33,00
Çmimi: 26.000,00

Apartament studio Sarajevo , Ilidža

Për shitje
Madhësia: 34,00
Çmimi: 1,00

Apartament apartament me 2 dhoma Sarajevo , Centar

Për shitje
Madhësia: 50,00
Çmimi: 48.573,00

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al