Vilë E ndarë Sarajevo , Centar, Çmimi: 1,00

Gjeni rrugën tuaj

Vende interesante

Trego vende interesante në largësi prej:

Informacione bazë

Çmimi:
1,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
201307068N19R
Lloji i pronës:
Vilë
Tipi:
E ndarë
Shteti:
Bosnia and Herzegovina
Zona/Fshati:
Sarajevo , Centar
Madhësia:
247,00 m²
Tokë:
3.240,00 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar, sistem ngrohje, Citofon, telefon, me teper se nje telefon
Të tjera:
Ballkon, Taracë, Garazhd , Vend parkimi, Më shumë se dy vende parkimi, Me hipotek

Kontakti

Ingenium Nekretnine
Tešanjska 3, 71000 Sarajevo
GSM:
+387 62 780 753
Telefon:
+387 33 943 555
Fax:
+387 33 943 556

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Vilë E ndarë, Sarajevo	, Centar

1 nga 14

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

LOKACIJA:
Privatna kuca u opstini Centar, naselje Nahorevo.

OPIS NEKRETNINE:
Agenacija ze nekretnine , INGENIUM NEKRETNINE, iz svoje ponude izdvaja EKSKLUZIVNO :
Kuca rezidencionalnog karaktera , na dvije etaze, smjestena u rezidnecionalnom naselju Nahorevo, gdje joj nitko ne zaklanja pogled a oko nje se proteže parcela od 3240 m2. Prednosti ove kuće su lokacija, dizajn i arhitektura te kvaliteta gradnje, zatim rezidencijalna mikrolokacija, slobodan panoramski pogled, tiha ulica. Kuca je velicine 247 m2 stambenog prostora. Prizemlje se sastoji od dvije spavace sobe ( sa izlazom na dvoriste ) i kupatilom ( tus kabina , keramika uvezena iz Spanije) te od prostrane garaze ( tri parking mjesta, automatsko otvaranje) koja je povezana sa stambenim prostorijama zajednickim hodnikom , gdje je pod uradjen od posebnog kamena u jednom komadu, uvezenog iz Italije ( tzv. granit Nero sa zlatnim zilama) . Prvi sprat se sastoji od velikog dnevnog boravka,koji je povezan sa kuhinjom ( opremljena prema najmodernijim i najsavremenijim standardima ) i trpezarijom, gdje je komplet prostor uradjen u staklu , te na istom spratu se nalazi toilet za goste. Dnevni boravak i kuhinja povezani su sa terasm cca 24 . Na ovom spratu se takodjer nalazi glavna spavaca soba ( master bedroom, koja je osigurana zasebnim alarmnim sistemom) sa vlastitim kupatilom ( Jacuzzi), te “walk in” ormarom kao i vlastitim balkonom cca 23. Na drugom spratu nalaze se dvije spavace sobe i kupatilo . Komplet stolarija u kuci je uradjena od punog drveta ( hrastovo drvo, bijeli bor , tresnja) te je uradjena izvanredna izolacija na kuci koja cini prostor i ljeti i zimi ugodnim za stanovanje. Kuca posjeduje sve prikljucke ( voda, struja, telefon, kablovska TV, internet) kao i sprovedene prikljucke za klima uredjaj te ugradjen alarmni sistem ( Unilab d.o.o. koji je pored veze sa fiksnim telefonom povezan i preko GSM-a).
Cijena na upit.

LOCATION:
This house is located in municipality of Center, area Nahorevo.


DEscríptION:
Real estate agency,INGENIUM REAL ESTATE, from it's offer of houses is offering an exclusive house on two floors, in Residential area of Nahorevo, where nothing obstructs her view and extends arond the grond of 3240m2. The advantages of this house are location, design and architecture and construction quality, then the residential micro location, a free panoramic view,quiet street. House size is 247m2 of living space. The ground floor has two bedrooms (with access to he yard) and bathroom (shower, ceramic impored from Spain) and a spacious garage (three parking spaces,automatic opening) that is conected with the residential premises, that conecting hall was made of special one piece stone, imported form Italy (Nero granite eith gold veins). The first floor consists of large living room, which is conected with a kithcen (equipped with the latest and most modern standards) and a dining room, where the complete area was done in glass, and on the same floor there is a wc. Living room and kitchen are associated with terrace cca 24m2. On this floor is also located the main bedroom ( which is secured by a separate alarm system) with his own bathroom (Jacuzzi), and "walk in" closet and balcony cca 23m2. On the second floor are two bedrooms and bathroom. Complete woodwork in the house is made of solid wood (oak,white pine,cherry) and has excellent isolation that makes the house pleasant. House has all the connections (water, electricity, telephone, cable TV, internet) and instalation for air condition.

Bogatu ponudu kuća i stanova za prodaju mozete vidjeti na;

http://www.ingeniumrealestate.ba/prodaja/


ID Neketnine
1914331

ZA SVA DODATNA PITANJA STOJIMO VAM NA RASPOLAGANJU

Vaša Agencija za nekretnine

“INGENIUM NEKRETNINE”

TEŠANJSKA BR.3 , SARAJEVO, BIH

AGENT: Hadis Kadić

KONTAKT TEL: +387 33 943 555

KONTAKT MOB: +387 62 780 752

KONTAKT E-MAIL: hadis.kadic@ingenium.baPogledajte novosti iz Ingeniuma:

http://www.ingeniumrealestate.ba/newsletter/201205/


Posjetite nas na našoj web stranici i pregledajte naš najnoviji katalog nekretnina u PDF formatu.

http://www.ingeniumrealestate.ba/index.php?link=katalozi

Naši klijenti su naši poslovni partneri!!!

Pratite našu ponudu preko Facebook-a, Twitter-a, LinkedIn-a, RSS-a;Njoftime të ngjashme

Vilë E ndarë Sarajevo , Stari Grad

Për shitje
Madhësia: 250,00
Çmimi: 225.000,00

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al