Apartament apartament me 3 dhoma Sarajevo , Ilidža, Çmimi: 52.790,00

Gjeni rrugën tuaj

Vende interesante

Trego vende interesante në largësi prej:

Informacione bazë

Çmimi:
52.790,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
20130315T595C
Lloji i pronës:
Apartament
Tipi:
apartament me 3 dhoma
Shteti:
Bosnia and Herzegovina
Zona/Fshati:
Sarajevo , Ilidža
Përshkrimi i Zonës:
stup
Kati:
1.
Madhësia:
65,00 m²
Pajisje:
sistem ngrohje, Citofon
Të tjera:
Ballkon, Ashensor, Garazhd , Vend parkimi

Kontakti

Ingenium Nekretnine
Tešanjska 3, 71000 Sarajevo
GSM:
+387 62 780 753
Telefon:
+387 33 943 555
Fax:
+387 33 943 556

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Apartament apartament me 3 dhoma, Sarajevo	, Ilidža (stup)

1 nga 12

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

LOKACIJA:
Stanovi se nalaze u općini Ilidža, naselje Stup. Poslovno stambeni kompleks Nina stan.

OPIS NEKRETNINE:
Agencija za nekretnine, INGENIUM NEKRETNINE za investitora CEMAL-ŠPED d.o.o. Sarajevo, u kompleksu Nina-stan iz svoje ponude izdvaja stan u novogradnji za prodaju na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika sa degažmanom, dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupatila i balkona.
U navedenu cijenu stana je uračunat PDV.
Sistem ključ u ruke. Savršen raspored prostorija u stanovima.
EU kvalitet gradnje.Objekti su zatvorenog tipa(jedan Ulaz,jedan Izlaz). Materijalizacija objekta je projektovana u savremenom arhitektonskom izražaju. Prozori na fasadama su od prvoklasnih PVC marke REHAU profila a ostakljenje je sa Termopan dvoslojnim staklom.
Visoka kvaliteta materijala je prisutna u svim dijelovima objekta. Ugrađena su protuprovalna-protivpozarna vrata marke Profit.
Podovi su u stambenim prostorima završno obrađeni prvoklasnim parketom marke TARKETT. Keramika prve klase je prisutna u kupatilima kuhinjama, hodnicima.Ugrađena je i najkvalitetnija sanitarna oprema.
Vatrodojavni i protupožarni sistem,panic rasvjeta u stubištu.
Kvalitetna termoizalaciona fasada. Zidovi stambenih i zajedničkih prostorija su gletovani i bojeni visokokvalitetnim paro propusnim eko bojama.
Grijanje plinski bojler u svakoj stambenoj jedinici marke VAILLANT. Obezbijeđena je zemaljska i kablovska televizija te priprema za fiksne telefone i wireless internet. Bešumni lift marke Thyssen Krupp.
Obezbjeđen besplatni parking u dvorištu sa video nadzorom. Garaža.
Izvršena je uknjižba objekta u zemljišnim knjigama Općinskog suda u Sarajevu (1/1), stanovi su pogodni za zasnivanje založnog prava odnosno hipoteke, banke po Vašem izboru.

Bogatu ponudu stanova u novogradnji za prodaju mozete vidjeti na;

http://www.ingeniumrealestate.ba/prodaja/

VIDEO PREZENTACIJA;

http://youtu.be/2tj6MiZdh9k


ZA SVA DODATNA PITANJA STOJIMO VAM NA RASPOLAGANJU

Vaša Agencija za nekretnine

“INGENIUM NEKRETNINE”

TEŠANJSKA BR.3 , SARAJEVO, BIH

AGENT: Hadis Kadić

KONTAKT TEL: +387 33 943 555

KONTAKT MOB: +387 62 780 752

KONTAKT E-MAIL: hadis.kadic@ingenium.baPogledajte novosti iz Ingeniuma:

http://www.ingeniumrealestate.ba/newsletter/201205/


Posjetite nas na našoj web stranici i pregledajte naš najnoviji katalog nekretnina u PDF formatu.

http://www.ingeniumrealestate.ba/index.php?link=katalozi

Naši klijenti su naši poslovni partneri!!!

Pratite našu ponudu preko Facebook-a, Twitter-a, LinkedIn-a, RSS-a

Njoftime të ngjashme

Apartament apartament me 2.5 dhoma Sarajevo , Novo Sarajevo

Për shitje
Madhësia: 57,00
Çmimi: 55.000,00

Apartament apartament me 2 dhoma Sarajevo , Novo Sarajevo

Për shitje
Madhësia: 54,00
Çmimi: 40.000,00

Apartament apartament me 2 dhoma Sarajevo , Novo Sarajevo

Për shitje
Madhësia: 54,00
Çmimi: 57.500,00

Apartament apartament me 3 dhoma Sarajevo , Novo Sarajevo

Për shitje
Madhësia: 62,00
Çmimi: 60.000,00

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al