Apartament 3+1 - Dupleks Tiranë, Tiranë, Çmimi: 1.000,00 800,00

Informacione bazë

Çmimi:
1.000,00 800,00 
Transaksioni:
Për qira
Kodi i njoftimit:
20130122XUEO3
Lloji i pronës:
Apartament
Tipi:
3+1 - Dupleks
Shteti:
Shqipëri
Zona/Fshati:
Tiranë, Tiranë
Viti i ndërtimit:
2007
Kati:
11.
Madhësia:
165,00 m²
Data e hyrjes:
2013-01-21
Pajisje:
ajer i kondicionuar, sistem ngrohje, Citofon, telefon, ADSL, TV kabllor, Internet kabllor
Të tjera:
Ballkon, Lozhë, Ashensor, Vend parkimi, Me hipotek

Kontakti

CENTURY 21 Mei Properties
Rr. "Don Bosco" Pallati 1, Kati 1 Poshte BKT
GSM:
+355 67 20 49700
Telefon:
+355 4 240 3900

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Apartament 3+1 - Dupleks, Tiranë, Tiranë
Kati i Pare, sallon

1 nga 6

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria
Kati i Pare, sallon - Apartament 3+1 - Dupleks, Tiranë, Tiranë oxhaku - Apartament 3+1 - Dupleks, Tiranë, Tiranë kuzhina - Apartament 3+1 - Dupleks, Tiranë, Tiranë Dhome gjumi - Apartament 3+1 - Dupleks, Tiranë, Tiranë Dhome gjumi - Apartament 3+1 - Dupleks, Tiranë, Tiranë Dhome gjumi - Apartament 3+1 - Dupleks, Tiranë, Tiranë

Përshkrim

Jepet apartament dubleks me qira. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 dhe te 12 te nje pallati te ri buze rruges se Kavajes. Ai ka nje siperfaqe rreth 165 m2. Eshte i organizuar shume mire. Ne katin e pare eshte nje ambjent i tere pa ndarje, dhome ndenje, kuzhina gjithashtu dhoma e ndenje ka edhe oxhak dhe nje ballon te madh, gjithashtu edhe nje tualet. Ne katin e dyte ndodhen tre dhoma gjumi, tualet dhe nje dhome sherbimesh. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me shije. Cmimi i negociueshem.

Njoftime të ngjashme

Apartament apartament me 2 dhoma Tiranë, Tiranë

Për qira
Madhësia: 160,00
Çmimi: 850,00 € në muaj

Apartament apartament me 3 dhoma Tiranë, Tiranë

Për qira
Madhësia: 155,00
Çmimi: 850,00

Apartament apartament me 3 dhoma Tiranë, Tiranë

Për qira
Madhësia: 166,00
Çmimi: 800,00

Apartament apartament me 3 dhoma Tiranë, Tiranë

Për qira
Madhësia: 169,00
Çmimi: 1.200,00

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al