Vilë E ndarë Sarajevo , Stari Grad, Çmimi: 225.000,00

Gjeni rrugën tuaj

Vende interesante

Trego vende interesante në largësi prej:

Informacione bazë

Çmimi:
225.000,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
20120611W5ICT
Lloji i pronës:
Vilë
Tipi:
E ndarë
Shteti:
Bosnia and Herzegovina
Zona/Fshati:
Sarajevo , Stari Grad
Kati:
2.
Madhësia:
250,00 m²
Tokë:
200,00 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar, ngrohje qendrore, Ngrohje me benzinë, sistem ngrohje, Citofon, telefon, me teper se nje telefon, ISDN, ADSL, TV kabllor, Internet kabllor
Të tjera:
Holl, Ballkon, Taracë, Lozhë, Bodrum, Parkim i mbuluar, Vend parkimi, Dy vende parkimi, Më shumë se dy vende parkimi, Me hipotek

Kontakti

Ingenium Nekretnine
Tešanjska 3, 71000 Sarajevo
GSM:
+387 62 780 753
Telefon:
+387 33 943 555
Fax:
+387 33 943 556

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Vilë E ndarë, Sarajevo	, Stari Grad

1 nga 15

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

LOKACIJA:
Kuća se nalazi u općini Stari Grad, Logavina.


OPIS NEKRETNINE:
Agencija za nekretnine, INGENIUM NEKRETNINE, iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuću visoko kvalitetne izgradnje, rezidencijalnog tipa na odličnoj lokaciji. Površina stambenog prostora je 250 m2, terase i balkona 20 m2, a površina okućnice je 200 m2. Kuća je na dva sprata, a sastoji se od pet soba, kuhinje, dva kupatila sa WC-om, tavana koji je vrlo lako moguće adaptirati u neki poslovni prostor ili radnu sobu, te dvije garaže. Postoji plinsko i grijanje na struju, a, takođe, postoji i opcija grijanja na čvrsto gorivo. Kuća je renovirana, te su unutarnja i vanjska stolarija u dobrom stanju, oba WC-a su takođe, nedavno renovirana i u kapuccino boji. Podrum je adaptiran u odjel za fitnes. Kuća je zvučno i toplotno izolirana. Svi priključci su prisutni.

Bogatu ponudu kuća i stanova za prodaju mozete vidjeti na;

http://www.ingeniumrealestate.ba/prodaja/


ID Neketnine
2095069

ZA SVA DODATNA PITANJA STOJIMO VAM NA RASPOLAGANJU

Vaša Agencija za nekretnine

“INGENIUM NEKRETNINE”

TEŠANJSKA BR.3 , SARAJEVO, BIH

AGENT: Hadis Kadić

KONTAKT TEL: +387 33 943 555

KONTAKT MOB: +387 62 780 752

KONTAKT E-MAIL: hadis.kadic@ingenium.baPogledajte novosti iz Ingeniuma:

http://www.ingeniumrealestate.ba/newsletter/201205/


Posjetite nas na našoj web stranici i pregledajte naš najnoviji katalog nekretnina u PDF formatu.

http://www.ingeniumrealestate.ba/index.php?link=katalozi

Naši klijenti su naši poslovni partneri!!!

Pratite našu ponudu preko Facebook-a, Twitter-a, LinkedIn-a, RSS-a;
LOKACIJA:
Kuća se nalazi u općini Stari Grad, Logavina.


OPIS NEKRETNINE:
Agencija za nekretnine, INGENIUM NEKRETNINE, iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuću visoko kvalitetne izgradnje, rezidencijalnog tipa na odličnoj lokaciji. Površina stambenog prostora je 250 m2, terase i balkona 20 m2, a površina okućnice je 200 m2. Kuća je na dva sprata, a sastoji se od pet soba, kuhinje, dva kupatila sa WC-om, tavana koji je vrlo lako moguće adaptirati u neki poslovni prostor ili radnu sobu, te dvije garaže. Postoji plinsko i grijanje na struju, a, takođe, postoji i opcija grijanja na čvrsto gorivo. Kuća je renovirana, te su unutarnja i vanjska stolarija u dobrom stanju, oba WC-a su takođe, nedavno renovirana i u kapuccino boji. Podrum je adaptiran u odjel za fitnes. Kuća je zvučno i toplotno izolirana. Svi priključci su prisutni.

Bogatu ponudu kuća i stanova za prodaju mozete vidjeti na;

http://www.ingeniumrealestate.ba/prodaja/


ID Neketnine
2095069

ZA SVA DODATNA PITANJA STOJIMO VAM NA RASPOLAGANJU

Vaša Agencija za nekretnine

“INGENIUM NEKRETNINE”

TEŠANJSKA BR.3 , SARAJEVO, BIH

AGENT: Hadis Kadić

KONTAKT TEL: +387 33 943 555

KONTAKT MOB: +387 62 780 752

KONTAKT E-MAIL: hadis.kadic@ingenium.baPogledajte novosti iz Ingeniuma:

http://www.ingeniumrealestate.ba/newsletter/201205/


Posjetite nas na našoj web stranici i pregledajte naš najnoviji katalog nekretnina u PDF formatu.

http://www.ingeniumrealestate.ba/index.php?link=katalozi

Naši klijenti su naši poslovni partneri!!!

Pratite našu ponudu preko Facebook-a, Twitter-a, LinkedIn-a, RSS-a;
LOKACIJA:
Kuća se nalazi u općini Stari Grad, Logavina.


OPIS NEKRETNINE:
Agencija za nekretnine, INGENIUM NEKRETNINE, iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuću visoko kvalitetne izgradnje, rezidencijalnog tipa na odličnoj lokaciji. Površina stambenog prostora je 250 m2, terase i balkona 20 m2, a površina okućnice je 200 m2. Kuća je na dva sprata, a sastoji se od pet soba, kuhinje, dva kupatila sa WC-om, tavana koji je vrlo lako moguće adaptirati u neki poslovni prostor ili radnu sobu, te dvije garaže. Postoji plinsko i grijanje na struju, a, takođe, postoji i opcija grijanja na čvrsto gorivo. Kuća je renovirana, te su unutarnja i vanjska stolarija u dobrom stanju, oba WC-a su takođe, nedavno renovirana i u kapuccino boji. Podrum je adaptiran u odjel za fitnes. Kuća je zvučno i toplotno izolirana. Svi priključci su prisutni.

Bogatu ponudu kuća i stanova za prodaju mozete vidjeti na;

http://www.ingeniumrealestate.ba/prodaja/


ID Neketnine
2095069

ZA SVA DODATNA PITANJA STOJIMO VAM NA RASPOLAGANJU

Vaša Agencija za nekretnine

“INGENIUM NEKRETNINE”

TEŠANJSKA BR.3 , SARAJEVO, BIH

AGENT: Hadis Kadić

KONTAKT TEL: +387 33 943 555

KONTAKT MOB: +387 62 780 752

KONTAKT E-MAIL: hadis.kadic@ingenium.baPogledajte novosti iz Ingeniuma:

http://www.ingeniumrealestate.ba/newsletter/201205/


Posjetite nas na našoj web stranici i pregledajte naš najnoviji katalog nekretnina u PDF formatu.

http://www.ingeniumrealestate.ba/index.php?link=katalozi

Naši klijenti su naši poslovni partneri!!!

Pratite našu ponudu preko Facebook-a, Twitter-a, LinkedIn-a, RSS-a;

Njoftime të ngjashme

Vilë E ndarë Sarajevo , Centar

Për shitje
Madhësia: 247,00
Çmimi: 1,00

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al