Apartament Garsoniere Vlorë, Vlorë, Çmimi: 670,00 € / m² (~ 48.240,00 €)

Informacione bazë

Çmimi:
670,00 € / m² (~ 48.240,00 €) 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
AP-6-JONA
Lloji i pronës:
Apartament
Tipi:
Garsoniere
Shteti:
Shqipëri
Zona/Fshati:
Vlorë, Vlorë
Përshkrimi i Zonës:
Uji i Ftohte, 100m metra nga Tuneli, perball Viles Qeveritare
zone e banuar:
Uji i Ftohte, Vlore
Madhësia:
72,00 m²
Të tjera:
Holl, Taracë, Lozhë, Garazhd , Vend parkimi, Me hipotek

Kontakti

Vetemprona.com
Rr.”Abdyl Frasheri” Nr. 10, Shk. 1, Ap. 6, P.O. BOX 81
GSM:
+355 69 20 31900
Telefon:
+355 4 2 244 154

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo

Kompleksi Jonian - Lista e Çmimeve

Filtro:
Kodi Lloji Tipi sipërfaqe m² Çmimi €
Apartament - Garsoniere
20121017K6FCZ Apartament Garsoniere 55,00 850,00 E lirë
AP-1-JONA Apartament Garsoniere 77,40 670,00 E lirë
AP-10-JONA Apartament Garsoniere 68,17 670,00 E lirë
AP-2-JONA Apartament Garsoniere 72,87 670,00 E lirë
AP-3-JONA Apartament Garsoniere 73,14 670,00 E lirë
AP-5-JONA Apartament Garsoniere 73,94 670,00 E lirë
AP-6-JONA Apartament Garsoniere 72,00 670,00 E lirë
AP-7-JONA Apartament Garsoniere 67,40 670,00 E lirë
AP-8-JONA Apartament Garsoniere 65,91 670,00 E lirë
AP-9-JONA Apartament Garsoniere 75,58 670,00 E lirë
Apartament - apartament me 2 dhoma
AP-4-JONA Apartament apartament me 2 dhoma 109,61 670,00 E lirë
Apartament Garsoniere, Vlorë, Vlorë, Vlorë (Uji i Ftohte, 100m metra nga Tuneli, perball Viles Qeveritare)

1 nga 8

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Shiten apartamente banimi/plazhi ne zone |Rezidenciale ne Vlore, 100 m mbas tunelit ne drejtim te Sarandes ose 100 m perpara se te arrini te Hotel Liro ne anen e siperme te rruges perball me Vilen Qeveritare buze detit.
Pjese e ndertimit do te jene edhe apartamente lukzose te kateve te fundit qe do te kene nje arkitektur moderne dhe pamje mahnitese te qytetit.
Te kjo godine do te perpiqemi te kenaqim dhe permbushim deshirat dhe nevojat e te gjithe klienteve tane.
Objekti do te kete 6 kate dhe aktualisht eshte ne fazen e karabinase dhe do te jete i banueshem brenda nje viti.
Cdo dritare e rezidences do te kete drite natyrore, shkallet e pallatit jane me dritare natyrore, ka ashensor dhe gjithashtu garazhe nentokesore per kedo qe do i preferoj. Uji i pijshem 24 ore.
Zona rezindeciale parashikon te gjitha facilitetet e nevojshme nga supermarketi, kopshte, lokale etj jane te parashikuara. Gjithashtu edhe pishina mund te perdoren me pagese nga banoret brenda kesaj zone.
Por mbi te gjitha mund te aksesoni plazhet private te kesaj zone me kembe duke lene makinen ne garazhin tuaj sepse ato jane vetem 5 min larg nese preferoni te ecni.

Cmimi 670 euro/metri, mundesi kreditimi me banka te ndryshme

Per me shume informacione na kontaktoni.

Hyrje

Uji i Ftohte Vlore eshte nje nga bukurite e Shqiperise, Perla e bregdetit Jonian

Vendodhja

Kompleksi ndodhet 100 metra nga dalja e tunelit ne Uje te Ftohte ne drejtim te Sarandes, ose 100 metra perpara Hotel Liro, perball Rezidences Qeveritare

Njoftime të ngjashme

Apartament Garsoniere Vlorë, Vlorë, Vlorë

Për shitje
Madhësia: 63,00
Çmimi: 850,00

Apartament Garsoniere Vlorë, Vlorë, Vlorë

Për shitje
Madhësia: 80,00
Çmimi: 35.000,00

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com