Vilë Shtëpi në rresht Tiranë, Tiranë, Çmimi: 620.000,00

Gjeni rrugën tuaj

Vende interesante

Trego vende interesante në largësi prej:

Informacione bazë

Çmimi:
620.000,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
201402064IOK5
Lloji i pronës:
Vilë
Tipi:
Shtëpi në rresht
Shteti:
Shqipëri
Zona/Fshati:
Tiranë, Tiranë
Viti i ndërtimit:
2010
Madhësia:
640,00 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar, Ngrohje me benzinë, telefon, TV kabllor, Internet kabllor
Të tjera:
Holl, Ballkon, Taracë, Lozhë, Garazhd , Parkim i mbuluar, Vend parkimi, Më shumë se dy vende parkimi, Me hipotek

Kontakti

Tirana Real Estate
Rr. “Sami Frasheri”, Ngjitur me seline LSI
Tiranë
GSM:
+355 67 20 53361
Telefon:
+355 4 480 96 06

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Vilë Shtëpi në rresht, Tiranë, Tiranë

1 nga 5

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Tirane, shesim Vile 3 kat ne Rr. Elbasanit, prane pallatit te Brigadave. Vile me siperfaqe ndertimi 640 m2 dhe siperfaqe trualli 500 m2, , eshte e shtruar ne pllake dhe parket. Vila organizohet me shkalle te brendshme: Kati i 1-re ka garazh, 1 WC, 1 salle lojrash. Kati i 2-te ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 dhoma gatimi,1 dhome ngrenje, 1 WC, 1 zyre. Kati i 3-te ka 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 WC, 1 Bll, 1 verande. Vila ka punime cilesore, e rrethuar me oborr te gjelberuar, me pishine personale, mundesi parkimi,me dokumeta te rregullta pronesie. Ndodhet ne nje zone te qete, larg zhurmes se Qytetit dhe vetem 10 minuta larg qendres se Tiranes
Cmimi 620.000 Euro.
_____________________

Tirana, for sale 3 Storey Villa at Elbasani Street. Villa with surface 640 sqm and yard with surface 500 sqm, is paved in tiles and parquet. Villa is organized with internal stairs: The First floor has a garage, 1 games room, 1 bathroom. The second floor has 2 bedrooms, 1 living room,1 kitchen,1 dinning room, 1 bathroom, 1 office. The third floor has 3 bedrooms, 1 living room, 2 bathrooms, 1 balcony, 1 veranda. The building's villa has qualitative conditions, surrounded by green yard, with swimming pool, parking space available, with regular documents of ownership. The Villa located in a quiet area, only 10 minutes from the center of Tirana.
Price 620.000 Euro.BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!


Tirana Real Estate
“Sami Frasheri” Street
Phone: 044809606 Mob: +355 67 20 53 361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al