Shtepi E ndarë Tirane, Tiranë, Tirane, Çmimi: 200.000,00

Informacione bazë

Çmimi:
200.000,00 
Transaksioni:
Qera pushim
Kodi i njoftimit:
20131216HQLM7
Lloji i objektit:
shtepi
Tipi:
E ndarë
Shteti:
Albania
Zona:
Tirane, Tiranë, Tirane
Viti i rinovimit:
2009
Sipërfaqja:
320,00 m²
Pajisje:
Ajër i kondicionuar, gaz, telefon, TV kabllor, Internet kabllor
Të tjera:
Holl, Ballkon, Lozhë, Parkim

Kontakti

Tirana Real Estate
Rr. “Sami Frasheri”, Ngjitur me seline LSI
GSM:
+355 67 20 53361, +355 68 20 53361
Telefon:
+355 4 480 96 06

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Shtepi E ndarë, Tirane, Tiranë, Tirane

Përshkrim

Tirane, shes Vile 2 kat ne Rr. Durresit, prane Zogut te Zi.
Vile 2 kat me siperfaqe trualli 320 m2. Vila eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome gatimi, 1 holl dhe 1 wc. Vila ndodhet ne nje zone shume te qete.
Cmimi 200000 Euro.
____________________________________________
Tirana, for sale 2 Storey Villa at Durresi Street, near Zogu I Zi intersection. Villa with yard surface 320 sqm is paved in tiles. The Villa has 2 bedrooms, 1 living room, 1 kitchen, 1 big hall, and bathroom. It is located on a quiet area of Tirana.
Price 200000 Euro..

BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!

Tirana Real Estate
“Sami Frasheri” Street
Phone: 044809606 Mob: +355 67 20 53 361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint