Apartament Garsoniere Sarajevo , Ilidža, Çmimi: 50,00

Informacione bazë

Çmimi:
50,00 
Transaksioni:
Qera pushim
Kodi i njoftimit:
201307237GTY2
Lloji i pronës:
Apartament
Tipi:
Garsoniere
Shteti:
Bosnia and Herzegovina
Zona/Fshati:
Sarajevo , Ilidža
Kati:
5.
Madhësia:
27,00 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar, ngrohje qendrore, sistem ngrohje, Citofon, telefon, ADSL, TV kabllor, Internet kabllor
Të tjera:
Ballkon, Ashensor, Më shumë se dy vende parkimi, Me hipotek

Kontakti

Ingenium Nekretnine
Tešanjska 3, 71000 Sarajevo
GSM:
+387 62 780 753
Telefon:
+387 33 943 555
Fax:
+387 33 943 556

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Apartament Garsoniere, Sarajevo	, Ilidža

1 nga 12

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

LOKACIJA:
Studio apartman nalazi se u novoj višespratnici, na 5. spratu, na ulazu u Sarajevo (zapadni dio) , u naselju Stup. Lamela B2, dio naselja Stup u kojem se nalazi zgrada, u mirnom je okruženju čime ste izolovani od gradske buke.


OPIS STUDIO APARTMANA:

Stan/studio apartman je površine 27 m2 u sklopu kojih je dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, hodnik i balkon površine 6 m2. Kompletno je opremljen tako da vam za vrijeme boravka neće apsolutno ništa nedostajati. U samoj blizini zgrade, u prečniku od samo 100 m nalazi se nekoliko trgovinski radnji, pekara, caffe barova, picerija kao i stomatološka ordinacija. Ukoliko se odlučite otići tramvajem do centra grada, tramvajska stanica je na udaljenosti od 200 m od zgrade. Prema gradu voze linije 3,4 i 6 s tim da linija 4 voziti do željezničke stanice.


• Kompletan kuhinjski namještaj sa posuđem
• Frižider
• Mašina sa suđe
• Napa
• Grijne ploče
• Mikrovalna pećnica
• Koher
• mikseri
• Trosjed na razvlačenje za dvije osobe
• Kuhinjski barski sto sa stolicama
• Aparat za usisavanje vlage
• Tv – led ekran102 cm sa 145 kanala i 22 radijska
• Posteljina
• Peškiri (veliki i mali)
• jorgani (zimski i ljetni),
• ambasador deke
• madrac dormeo
• bade mantili – muški i ženski
• Sto za peglanje
• Pegla
• Fen za kosu
• Higijenske potrepštine
• Wi-fi konekcija na flet osnovi
• Dvd player
• Garnitura za sjedenje na balkonu

CIJENA

Cijene su prikazane po danu boravka u apartmanu

• Boravak 2-3 dana - 100 KM
• Boravak 3-7- dana - 90 KM
• Boravak 7- 15 dana – 80 KM
• Boravak 15 – 30 dana – 70 KM

Ukoliko ste se odlučili posjetiti naš grad, ne propustite priliku uživati u prelijepom ambijentu našeg studio apartmana. Potrudili smo se da vam boravak učinimo što ugodnijim i da se osjećate kao u svom vlastitom domu. Studio aparman nalazi se u novoj višespratnici, na 5. spratu, na ulazu u Sarajevo (zapadni dio) , u naselju Stup. Lamela B2, dio naselja Stup u kojem se nalazi zgrada, u mirnom je okruženju čime ste izolovani od gradske buke. Za goste je obezbijeđen parking prostor u podzemnoj garaži iste zgrade. Bićemo sretni ukoliko vas budemo mogli ugostiti i pričiniti vam još ugodniji boravak u našem gradu.

Bogatu ponudu stanova za najam mozete vidjeti na;

http://www.ingeniumrealestate.ba/iznajmljivanje/


ID Neketnine

2608394

ZA SVA DODATNA PITANJA STOJIMO VAM NA RASPOLAGANJU

Vaša Agencija za nekretnine

“INGENIUM NEKRETNINE”

TEŠANJSKA BR.3 , SARAJEVO, BIH

AGENT: Hadis Kadić

KONTAKT TEL: +387 33 943 555

KONTAKT MOB: +387 62 780 752

KONTAKT E-MAIL: hadis.kadic@ingenium.ba


Pogledajte novosti iz Ingeniuma:

http://www.ingeniumrealestate.ba/newsletter/201301/


Posjetite nas na našoj web stranici i pregledajte naš najnoviji katalog nekretnina u PDF formatu.

http://www.ingeniumrealestate.ba/index.php?link=katalozi

Naši klijenti su naši poslovni partneri!!!

Pratite našu ponudu preko Facebook-a, Twitter-a, LinkedIn-a, RSS-a;Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al