Vilë Shtëpi në rresht Tiranë, Tiranë, Çmimi: 400.000,00

Gjeni rrugën tuaj

Vende interesante

Trego vende interesante në largësi prej:

Informacione bazë

Çmimi:
400.000,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
20131204JC6QM
Lloji i pronës:
Vilë
Tipi:
Shtëpi në rresht
Shteti:
Shqipëri
Zona/Fshati:
Tiranë, Tiranë
Madhësia:
400,00 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar, Ngrohje me benzinë, telefon, TV kabllor, Internet kabllor
Të tjera:
Ballkon, Lozhë, Vend parkimi, Me hipotek

Kontakti

Tirana Real Estate
Rr. “Sami Frasheri”, Ngjitur me seline LSI
Tiranë
GSM:
+355 67 20 53361
Telefon:
+355 4 480 96 06

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Vilë Shtëpi në rresht, Tiranë, Tiranë

1 nga 2

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim


Tirane, shes Vile 3 kat ne Fshatin Katundi i Ri, Qafe Kashar. Vile 3 kat me siperfaqe 400 m2, eshte e shruar ne pllake ndodhet ne nje zone shume te qete, e larg zhurmave.
Vila organizohet ne 3 kat ku secili kat ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, dhome gatimi+WC+2Bll. Vila eshte totalisht e mobiluar ka 6AC, orientohet ne Veri-Perendim. Vila ka ambiente te gjelberuara me nje siperfaqe 1000 m2, te mbjelle me peme dhe vreshtari, ka kend lojrash per femije dhe mundesi parkimin ne 200 m2. Prona zoteron dokumenta te rregullat pronesie.
Cmimi 400000 Euro. I negociueshem.
__________________________________________________ _________
Tirana, for sale 3 Storey Villa at Village Katundi i Ri. Villa 3 floors, with surface 400 sqm and yard 1000 sqm, is paved in tiles, located in a quiet area. Villa organized: each floor has 2 bedrooms, 1 living room, kitchen, bathroom and 2 balciones. Villa is fully furnished, 6AC, orientation North-West. The Villa has green yard, playground, parking space available in surface 200 sqm. The property has regular documents of ownership.
Price 400000 Euro. Negotiable.

BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!

Tirana Real Estate
“Sami Frasheri” Street
Phone: 044809606 Mob: +355 67 20 53 361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Njoftime të ngjashme

Vilë Shtëpi në rresht Tiranë, Tiranë

Për shitje
Madhësia: 402,00
Çmimi: 300.000,00

Vilë Shtëpi në rresht Tiranë, Tiranë

Për shitje
Madhësia: 400,00
Çmimi: 300.000,00

Vilë E ndarë Tiranë, Tiranë

Për shitje
Madhësia: 400,00
Çmimi: 13.000.000,00

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al