Vilë Shtëpi në rresht Ljubljana, Center, Stara Ljubljana, Çmimi: 1.190.000,00

Informacione bazë

Çmimi:
1.190.000,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
PH25712IS
Lloji i pronës:
Vilë
Tipi:
Shtëpi në rresht
Shteti:
Slovenia
Zona/Fshati:
Ljubljana, Center, Stara Ljubljana
Viti i ndërtimit:
1904
Madhësia:
303,60 m²

Kontakti

Irena Stok
GSM:
+386 30 313003
Telefon:
+386 1 2445000
Ljubljana nepremičnine d.o.o.
Cesta na Brdo 69
1000 Ljubljana
Telefon:
+386 1 244 50 00
Fax:
+386 1 244 50 04

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Vilë Shtëpi në rresht, Ljubljana, Center, Stara Ljubljana

1 nga 21

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Lj. center, na območju grajskega hriba posredujemo pri prodaji nadstandardne vrstne hiše s 245m2 uporabne površine in 52m2 terase ter na parceli 1188m2. Hiša, zgrajena leta 2004, je bila prenovljena leta 2015. Obsega tri etaže: pritličje, kjer se nahajajo predsoba, predprostor z izhodom v sobo za goste, garderobo, pralnico, kopalnico in garažo za dva avtomobila. Iz pralnice je dostop v shrambo, v kateri je mogoče urediti savno. Garaža se nadaljuje v dodatni, opremljeni delovni prostor in shzrambo za športne rekvizite ali orodja.

 V prvem nadstropju je velika, svetla dnevna soba z jedilnico in z izhodom na teraso in vrt. Poleg je sodobno opremljena kuhinja. Stropi v dnevnem delu so visoki 2,85m.

V drugem nadstropju sta dve otroški sobi s kopalnico ter ločen del za starše z nadstandardno kopalnico z masažno kadjo za dve osebi in ločenim tušem.

Prostori so opremljeni s pohištvom, izdelanim po  meri. Kuhinja je Mlinar&Mlinar. Ogrevanje, kuhanje na mestni plin. Vse rulete so električno upravljane, video domofon z dvema notranjima enotama.

Hiša se nahaja nedaleč od glavne tržnice in Prešernovega trga, a je hkrati obdana z zelenjem in omogoča mirno bivanje v naravnem okolju. Dostop po mirni cesti, namenjen izključno stanovalcem.

Vabljeni k ogledu!

 

Lj. center, in the area of ​​the castle hill we provide for the sale of a standard house with 245sqm usable area and 52sqm terrace and on a plot of 1188sqm. The house, built in 2004, was renovated in 2015. It has three floors: a ground floor with an entrance hall, an entrance hall with access to a guest room, a dressing room, a laundry room, a bathroom and a garage for two cars. From the laundry room there is access to a sauna storage room. The garage continues into an additional, equipped work space and storage for sports equipment or tools. The first floor has a large, bright living room with dining area and access to a terrace and garden. There is also a modern kitchen. The ceilings in the living area are 2.85m high. On the second floor there are two children's rooms with a bathroom and a separate section for parents with a superior bathroom with a whirlpool tub for two and a separate shower. The rooms come with custom-made furniture. The kitchen is a miller & miller. Heating, gas cooking. All roulettes are electrically operated, video intercom with two indoor units.

The house is located not far from the main market and Prešeren Square, but at the same time it is surrounded by greenery and allows a peaceful stay in the natural environment. Access on a quiet road for residential use only.

You are welcome to visit!

Njoftime të ngjashme

Vilë Me holl Ljubljana, Vič Rudnik, Vič

Për shitje
Madhësia: 307,60
Çmimi: 530.000,00

Vilë Shtëpi në rresht Ljubljana, Center, Center

Për shitje
Madhësia: 303,00
Çmimi: 1.400.000,00 1 190 000,00

Vilë Gjysëm e ndarë Ljubljana, Šiška, Brod

Për shitje
Madhësia: 303,00
Çmimi: 480.000,00

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com