Vilë Gjysëm e ndarë Primorsko-goranska žup. , Dobrinj, Çmimi: 350.000,00

Informacione bazë

Çmimi:
350.000,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
k-165
Lloji i pronës:
Vilë
Tipi:
Gjysëm e ndarë
Shteti:
Croatia
Zona/Fshati:
Primorsko-goranska žup. , Dobrinj
Madhësia:
150,00 m²
Tokë:
836,00 m²

Kontakti

Vala Estate
Ulica Jaz 1
HR-5 Malinska
GSM:
+385 51 568 917
Telefon:
+385 99 444 0550

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Vilë Gjysëm e ndarë, Primorsko-goranska žup.	, Dobrinj, Dobrinj

1 nga 16

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Nepremičnine Dobrinj, okolica - v majhni vasici v občini Dobrinj na prodajo dvojna kamnita hiša velikosti 150 m2, z dvema ločenima stanovanjskima enotama. V pritličju je dvosobno stanovanje, sestavljeno iz vhodnega prostora, kuhinje, jedilnice in dnevne sobe, ene kopalnice in dveh spalnic. Zunanje stopnišče vodi v prvo nadstropje, kjer je še eno enosobno stanovanje s kuhinjo in jedilnico, kopalnico in lepo pokrito teraso. Hiša je urejena v rustikalnem slogu in s kamnitimi detajli, na vrtu velikosti 836 m2 pa je prostoren bazen, prostor za sončenje, pokrita vrtnica in letna kuhinja z žarom, strojnica in več parkirnih mest. Nahaja se na prijetni lokaciji oddaljeno 3500 m od morja in je idealena za naložbe za turistično najemnino ali osebno bivanje.

Šifra objekta: k-165

Energijski razred:pending

Kontakt: Mladen Reljan, mladen@vala-estate.com, +385 99 444 0550
Kontakt: Tatjana Baković, tatjana@vala-estate.com, +385 91 122 2320
Nekretnine Dobrinj, okolica - u malom mjestu općine Dobrinj prodaje se dvojna kamena kuća površine 150 m2, sa dvoje odvojene stambene jedinice. U prizemlju se nalazi dvosoban stan koji se sastoji od ulaznog prostora, kuhinja, blagovaone i boravka, jedne kupaone te dvije spavaće sobe. Vanjskim stepeništem dolazi se na prvi kat gdje se nalazi još jedan jednosoban apartman s kuhinjom i blagovaonom, kupaonom te lijepom natkrivenom terasom. Kuća je uređena u rustikalnom stilu i s kamenim detaljima, a na okućnici površine 836 m2 nalazi se prostrani bazen, sunčalište, natkrivena sjenica i ljetna kuhinja s roštiljem, strojarnica te nekoliko parkirnih mjesta. Smještena je na lijepoj lokaciji udaljenoj 3500 m od mora i idealna je za investiciju za turistički najam ili osobni za boravak.

Šifra objekta: k-165

Energetska klasa: pending

Kontakt: Mladen Reljan, mladen@vala-estate.com, +385 99 444 0550
Kontakt: Tatjana Baković, tatjana@vala-estate.com, +385 91 122 2320
Immobilien Dobrinj, Umgebung - In einem kleinen Dorf in der Gemeinde Dobrinj wird eine Doppelhaushälfte aus Stein von 150 m2 mit zwei separaten Wohneinheiten zum Verkauf angeboten. Im Erdgeschoss befindet sich ein Apartment mit zwei Schlafzimmern, bestehend aus einem Eingangsbereich, einer Küche, einem Ess- und Wohnzimmer, einem Badezimmer und zwei Schlafzimmern. Die Außentreppe führt in den ersten Stock, wo sich ein weiteres Apartment mit einem Schlafzimmer, Küche und Essbereich, Bad und einer schönen überdachten Terrasse befindet. Das Haus ist im rustikalen Stil und mit Steinelementen dekoriert. Auf dem 836 m2 großen Garten befinden sich ein großer Swimmingpool, eine Liegewiese, eine überdachte Laube und eine Sommerküche mit Grill, ein Maschinenraum und mehrere Parkplätze. Ideal für Investitionen zur touristischen Miete und persönlichen Aufenthalt, schöne Lage, 3500 m vom Meer entfernt.

Immobilien ID: k-165

Leistungsklasse: pending

Kontakt: Mladen Reljan, mladen@vala-estate.com, +385 99 444 0550
Kontakt: Tatjana Baković, tatjana@vala-estate.com, +385 91 122 2320
Immobiliare Dobrinj, dintorni - in un piccolo villaggio nel comune di Dobrinj in vendita una casa bifamiliare in pietra di 150 m2, con due unità abitative separate. Al piano terra si trova un appartamento con due camere da letto composto da un ingresso, cucina, sala da pranzo e soggiorno, un bagno e due camere da letto. La scala esterna conduce al primo piano dove si trova un altro appartamento con una camera da letto con cucina e zona pranzo, bagno e una bella terrazza coperta. La casa è arredata in stile rustico e con dettagli in pietra, e sul giardino di 836 m2, c'è una spaziosa piscina, area prendisole, pergola coperta e cucina estiva con barbecue, sala macchine e diversi posti auto. Ideale per investimento per affitto turistico e soggiorno personale, bella posizione, a 3500 m dal mare.

Codice immobile: k-165

Classe energetica: pending

Contatto: Mladen Reljan, mladen@vala-estate.com, +385 99 444 0550
Contatto: Tatjana Baković, tatjana@vala-estate.com, +385 91 122 2320
Real estate Dobrinj, surroundings - in a small village in the municipality of Dobrinj for sale a semi-detached stone house of 150 m2, with two separate residential units. On the ground floor, there is a two-bedroom apartment consisting of an entrance area, kitchen, dining and living room, one bathroom and two bedrooms. The external staircase leads to the first floor where there is another one-bedroom apartment with kitchen and dining area, bathroom and a nice covered terrace. The house is decorated in rustic style and with stone details, and on the garden of 836 m2, there is a spacious swimming pool, sunbathing area, covered arbor and summer kitchen with barbecue, engine room, and several parking spaces. Ideal for investment for tourist rent and personal stay, nice location, 3500 m from the sea.

Custom ID: k-165

Energy class: pending

Contact: Mladen Reljan, mladen@vala-estate.com, +385 99 444 0550
Contact: Tatjana Baković, tatjana@vala-estate.com, +385 91 122 2320

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com