Vilë E ndarë Osrednjeslovenska, Ig, Podgozd, Çmimi: 235.000,00

Informacione bazë

Çmimi:
235.000,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
KODA: P1116GI
Lloji i pronës:
Vilë
Tipi:
E ndarë
Shteti:
Slovenia
Zona/Fshati:
Osrednjeslovenska, Ig, Podgozd
Viti i ndërtimit:
2000
Viti i rinovimit:
2017
Madhësia:
273,10 m²
Tokë:
792,00 m²

Kontakti

Hiša nepremičnine 1 d.o.o.
Tržaška cesta 134
1000 Ljubljana
GSM:
+386 31 328 877
Telefon:
+386 1 256 37 50
Fax:
+ 386 1 256 37 51

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo

Çertifikata e energjisë të ndërtesës

Ngrohja e kërkuar për ngrohje
Klasa C
A1
A2
B1
B2
C
D
E
F
G
0 15 35 60 105 150 210 300+
Vilë E ndarë, Osrednjeslovenska, Ig, Podgozd

1 nga 9

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

LJ- IG, PODGOZD, samostojna montažna hiša, 273,1 m2 površina dela stavbe, zgrajena l. 2000, K+P+M, parcela  792 m2, adaptirana l. 2017, s čudovitim razgledom, kletni del (zidan): garaža za dva avtomobila, wc, utiliti, kurilnica, klet. Pritličje: hodnik, povezana kuhinja z jedilnico in dnevna sobo z izhodom na teraso, wc, shramba, spalnica s kopalnico. Mansarda: wc, kopalnica, 2x soba, dnevna soba z balkonom, kabinet z izhodom na balkon, vsa infrastruktura v bližini, LPP št. 42 pred hišo, do nakupovalnega središča - Rudnik 15 min, urejena dokumentacija, vpisana v ZK, vredna nakupa.

Cena: 235.000 EUR     KODA: P1116GI      

HIŠA NEPREMIČNINE 1 d.o.o. – Centrala LJUBLJANA

Za dodatno posredovanje podatkov o predmetni nepremičnini pokličite na brezplačni tel. 080 87 89, sprejemna pisarna družbe HIŠA NEPREMIČNINE 1 d.o.o. in se dogovorite za sestanek z nepremičninskim posrednikom.

Pred PRODAJO vaše nepremičnine pokličite brezplačni tel. 080 87 89 in se dogovorite za termin z našimi nepremičninskimi strokovnjaki, ki so vam na voljo za vsa vprašanja - posvet pred prodajo. (BREZPLAČNO)

Hvala za zaupanje, se priporočamo !

LJ-IG, PODGOZD, - samostojeća montažna kuća, građevinske površine 273,1 m2 , izgrađena u l. 2000, K + P + M, zemljište 792 m2, renovirano l. 2017 , s prekrasnim pogledom , podrum (zidani): garaža za dva automobila , wc, utilite, kotlovnica, podrum. Prizemlje: hodnik, povezana kuhinja s blagovaonom i dnevnim boravkom s izlazom na terasu, wc, spremište , spavaća soba s kupaonicom. Potkrovlje: wc, kupaonica, 2x soba, dnevni boravak sa balkonom, ormar s balkonom, sva infrastruktura u blizini, LPP br. 42 ispred kuće i trgovačkog centra - mina 15 min regulirano isprava registrirana u Velikoj Britaniji, vrijedan kupnje.

Cijena: 235.000 EUR ŠIFRA: P1116GI

LJ-IG, PODGOZD, - detached prefabricated house, 273,1 m2 building area , built in l. 2000, K + P + M, plot 792 m2, renovated l. 2017 , with beautiful view , basement (masonry): garage for two cars , toilet, utilites, boiler room, basement. Ground floor: hallway, connected kitchen with dining area and living room with exit to the terrace, toilet, storage , bedroom with bathroom. Attic: toilet, bathroom, 2x room, living room with balcony, cabinet with balcony, all infrastructure nearby, LPP no. 42 in front of the house and the shopping center - Mine 15 min regulated documents registered in the UK, worth buying.

Price: 235.000 EUR CODE: P1116GI

Njoftime të ngjashme

Vilë E ndarë Osrednjeslovenska, Ig, Visoko

Për shitje
Madhësia: 265,00
Çmimi: 514.000,00

Vilë E ndarë Osrednjeslovenska, Ig, Ig

Për shitje
Madhësia: 268,00
Çmimi: 287.000,00

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com