Vilë E ndarë Ljubljana, Šiška, Tacen, Çmimi: 690.000,00

Informacione bazë

Çmimi:
690.000,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
PH00152DA
Lloji i pronës:
Vilë
Tipi:
E ndarë
Shteti:
Slovenia
Zona/Fshati:
Ljubljana, Šiška, Tacen
Përshkrimi i Zonës:
Šmartno pod Šmarno goro
Viti i ndërtimit:
2002
Madhësia:
410,00 m²
Tokë:
619,00 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar, Ngrohje nën dysheme, ngrohje qendrore, Ngrohje me naftë
Leje Ndërtimi:
Po

Kontakti

Daniel
GSM:
+386 41 930 935
Central RE d.o.o.
PE Šmartinska cesta 152g
1000 Ljubljana
GSM:
+386 41 930 935
Telefon:
+386 40 824 577

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo

Çertifikata e energjisë të ndërtesës

Ngrohja e kërkuar për ngrohje
Klasa C
A1
A2
B1
B2
C
D
E
F
G
0 15 35 60 105 150 210 300+
Vilë E ndarë, Ljubljana, Šiška, Tacen (Šmartno pod Šmarno goro)

1 nga 26

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Prodamo samostojno hišo na idilični lokaciji s pogledom na Šmarno Goro v Šmartnem pod Šmarno Goro. Hiša je dobro vzdrževana in kvalitetno grajena (AB in klasična gradnja). Sestoji iz treh etaž in sicer;

Polkletna etaža: garaža za dve vozili, velika predsoba z garderobo, utility (pralnica), delavnica, WC s tušem, shramba, ločena bivalna enota trenutno urejena kot pisarna.

Pritličje: odprt bivalni prostor povezan z jedilnico in kuhinjo ter izhodom na teraso, dve sobi s kopalnico, splanica z garderobno sobo in lastno kopalnico z masažno kadjo in tušem.

Mansarda: centralni prostor, dve večji sobi z možnostjo predelava (etaža ima možnost samostojne enote).

Okoli hiše je botanično urejena parcela z ribnikom iz katere je pogled na vrh Šmarne gore v zahodnem delu. Orientacija hiše oz terase je južno-zahodna. Hiša ima centralno ogrevaje na olje. ZK urejeno, pravnomočno gradbeno dovoljene. Prevzem po dogovor.

 

Pogoj prodajalca je, da kupec prevzme plačilo davka na promet nepremičnini v znesku 2% od pogodbene cene.

Detached house for sale in an idyllic location overlooking Smarna Gora in Smartno pod Smarno Goro. House is well maintained and well built. It consists of three floors namely;

Semi-basement floor : two-car garage, large hallway with dressing room, utility (laundry), workshop, toilet with shower, storage, separate living unit currently arranged as an office.

Ground floor : open living area connected with dining room and kitchen and exit to the terrace, two bedrooms with en-suite bathroos, bedroom with dressing room and private bathroom with whirlpool tub and shower.

Attic: central space, two larger rooms with the possibility of remodeling (entire floor has the possibility of a separate unit).

Suroinding of the house is botanically maintaned and also has a pond that overlooks the top of Smarna gora in the western part. Orientation of the house or terrace is southwest. The house has central oil heating. 

 

The condition of the seller is that the buyer assumes payment of the sales tax in the amount of 2% of the contract price.

Njoftime të ngjashme

Vilë E ndarë Ljubljana, Bežigrad, Bežigrad

Për shitje
Madhësia: 404,00
Çmimi: 890.000,00

Vilë E ndarë Ljubljana, Vič Rudnik, Rudnik

Për shitje
Madhësia: 400,00
Çmimi: 890.000,00

Vilë E ndarë Ljubljana, Vič Rudnik, Rožna dolina

Për shitje
Madhësia: 415,00
Çmimi: 2.200.000,00

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com