Vilë E ndarë Zadarska županija , Nin, Vrsi, Çmimi: 120.000,00

Informacione bazë

Çmimi:
120.000,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
K158
Lloji i pronës:
Vilë
Tipi:
E ndarë
Shteti:
Croatia
Zona/Fshati:
Zadarska županija , Nin, Vrsi
Madhësia:
187,00 m²
Tokë:
325,00 m²

Kontakti

Kamen kuća
Bana Josipa Jelačića 15C
2300 Zadar
GSM:
+385 98 900 43 53

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Vilë E ndarë, Zadarska županija	, Nin, Vrsi

1 nga 13

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Prodaje se kuća u Vrsima pored Zadra. Površina kuće iznosi 187m2 + 43m2 pomoćni objekt.
Površina okućnice je 325m2. Kuća ima električne instalacije, vodu treba provesti kroz kuću.
Objekt traži određena uloganja i adaptaciju. Radi se o vrlo mirnoj lokaciji udaljnoj 3km od mora
te 19km od Zadra. Posjed na kojem se nalazi kuća je povezan sa 3 građevinska terena
istog vlasnika koji se po potrebi mogu kombinirati sa terenom na kojem se nalazi kuća.
Pozicija je interesnatna za one koji vole mir ili one koji žele investirati u turizam, npr. prenamjena
vile sa bazenom.

Šifra objekta: K158

Njoftime të ngjashme

Vilë Tjetër Zadarska županija , Pag, Pag

Për shitje
Madhësia: 182,00
Çmimi: 650.000,00

Vilë Tjetër Zadarska županija , Povljana, Povljana

Për shitje
Madhësia: 197,00
Çmimi: 265.000,00

Vilë E ndarë Zadarska županija , Zadar - Okolica, Silba

Për shitje
Madhësia: 180,00
Çmimi: 420.000,00

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al