Vilë E ndarë Primorsko-goranska žup. , Malinska-dubašnica, Malinska-Dubašnica, Çmimi: 490.000,00

Informacione bazë

Çmimi:
490.000,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
HA1006-00319
Lloji i pronës:
Vilë
Tipi:
E ndarë
Shteti:
Croatia
Zona/Fshati:
Primorsko-goranska žup. , Malinska-dubašnica, Malinska-Dubašnica
Viti i ndërtimit:
2020
Madhësia:
173,00 m²
Tokë:
597,00 m²

Kontakti

Casa de Mar nekretnine d.o.o.
Liburnijska 9
5100 Rijeka
GSM:
+385 98 973 6012
Telefon:
+385 51 633 700

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Vilë E ndarë, Primorsko-goranska žup.	, Malinska-dubašnica, Malinska-Dubašnica

1 nga 10

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

CASA DE MAR ID: HA1006

Več informacij najdete na www.casademar.com

Facebook: www.facebook.com/Casademar.Real.Estate.Croatia

YouTube kanal:
www.youtube.com/channel/UCP97WI-oHIuHvR7FmeN-QPg

KONTAKT: Igor Butorac,
+385 98 9736012
info@casademar.com

Šifra objekta: HA1006-00319

Energijski razred:pending
CASA DE MAR ID: HA1006

Samostojeća kuća s bazenom u Malinskoj - šira okolica.

Kuća se nalazi izuzetno mirnoj lokaciji okružena prirodom i zelenilom.

U prizemlju se nalazi ulazni prostor, spremište, kuhinja, blagovaonica s izlazom na natkrivenu terasu, dnevni boravak iz kojeg se može pristupiti drugoj velikoj terasi i bazenu, WC-a i spavaće sobe s vlastitom kupaonicom. Unutarnje stepenice vode na kat gdje su smještene još tri spavaće sobe, svaka sa vlastitom kupaonicom i izlazima na terase s kojih se pruža prekrasan pogled na more.

Na lijepo uređenoj okućnici nalazi se bazen sa sunčalištem te vanjski roštilj kao i nekoliko parkirnih mjesta.

Nekretnina je trenutno u završnoj fazi izgradnje te je planirani rok završetka i useljenje proljeće 2020. godine.

Udaljenost od mora može varirati ukoliko se ide pješice tj. automobilom.

Ova nekretnina se nalazi u mirnom okruženju, te je idealna za vlastitu upotrebu ili za najam tijekom turističke sezone.

Za više informacija molimo Vas da posjetite www.casademar.com,
Facebook: www.facebook.com/Casademar.Real.Estate.Croatia

YouTube kanal:
www.youtube.com/channel/UCP97WI-oHIuHvR7FmeN-QPg

KONTAKT: Igor Butorac,
+385 98 9736012
info@casademar.com

Šifra objekta: HA1006-00319

Energetska klasa: pending
CASA DE MAR ID: HA1006

Ein freistehendes Haus mit Pool in Malinska - weitere Region. Das Haus befindet sich in einer sehr ruhigen Lage, umgeben von Natur und Grün.

Das Erdgeschoss verfügt über einen Eingangsbereich, einen Abstellraum, eine Küche, ein Esszimmer mit Zugang zu einer überdachten Terrasse, ein Wohnzimmer, von dem aus Sie eine weitere große Terrasse und einen Pool, eine Toilette und ein Schlafzimmer mit eigenem Bad erreichen können. Die Innentreppe führt nach oben, mit drei weiteren Schlafzimmern, jedes mit eigenem Bad und Zugang zu Terrassen mit atemberaubendem Meerblick.

Der schön angelegte Garten verfügt über einen Pool mit Liegewiese und Grill im Freien sowie mehrere Parkplätze.

Die Liegenschaft befindet sich derzeit in der Endphase des Baus und soll im Frühjahr 2020 fertiggestellt werden.

Entfernung vom Meer kann variieren, je nachdem, ob Sie spazieren oder fahren.

Diese Immobilie befindet sich in einer ruhigen Gegend und ist ideal für Ihren eigenen Gebrauch oder zur Miete während der Touristensaison.

Für weitere Informationen besuchen Sie www.casademar.com,

Facebook: www.facebook.com/Casademar.Real.Estate.Croatia

YouTube channel:
www.youtube.com/channel/UCP97WI-oHIuHvR7FmeN-QPg

CONTACT: Igor Butorac,
+385 98 9736012
info@casademar.com

Immobilien ID: HA1006-00319

Leistungsklasse: pending
CASA DE MAR ID: HA1006

Detached house with pool in Malinska - wider area.

The house is located in a very quiet location surrounded by nature and greenery.

The ground floor has an entrance area, storage, a kitchen, a dining room with access to a covered terrace, a living room from which you can access another large terrace and pool, a toilet and a bedroom with a private bathroom.

The internal staircase leads to the upper floor, which has three more bedrooms, each with en-suite bathroom and access to terraces offering breathtaking sea views.

The nicely landscaped garden has a swimming pool with sunbathing area and outdoor barbecue as well as several parking spaces.

The property is currently in the final stages of construction and is scheduled for completion in the spring of 2020.

Distance from the sea may vary depending on whether you are on foot or by car.

This property is located in a quiet area and is ideal for personal use or for rent during the tourist season.

For more infomation please visit www.casademar.com,

Facebook: www.facebook.com/Casademar.Real.Estate.Croatia

YouTube channel:
www.youtube.com/channel/UCP97WI-oHIuHvR7FmeN-QPg

CONTACT: Igor Butorac,
+385 98 9736012
info@casademar.com

Custom ID: HA1006-00319

Energy class: pending

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al