Vilë E ndarë Primorsko-goranska žup. , Novi Vinodolski, Çmimi: 310.000,00

Informacione bazë

Çmimi:
310.000,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
HA1166-10114
Lloji i pronës:
Vilë
Tipi:
E ndarë
Shteti:
Croatia
Zona/Fshati:
Primorsko-goranska žup. , Novi Vinodolski
Viti i ndërtimit:
1988
Viti i rinovimit:
2003
Madhësia:
235,00 m²
Tokë:
1.050,00 m²

Kontakti

Casa de Mar nekretnine d.o.o.
Liburnijska 9
5100 Rijeka
GSM:
+385 98 973 6012
Telefon:
+385 51 633 700

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo

Çertifikata e energjisë të ndërtesës

Çertifikata e energjisë në blerje
Vilë E ndarë, Primorsko-goranska žup.	, Novi Vinodolski, Novi Vinodolski

1 nga 18

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

CASA DE MAR ID: HA1166

Več informacij najdete na www.casademar.com

Facebook: www.facebook.com/Casademar.Real.Estate.Croatia

YouTube kanal:
www.youtube.com/channel/UCP97WI-oHIuHvR7FmeN-QPg

KONTAKT: Igor Butorac,
+385 98 9736012
info@casademar.com

Šifra objekta: HA1166-10114

Energijski razred:pending
CASA DE MAR ID: HA1166

Samostojeća kuća sa ukupnom stambenom površinom od 235 m2.

Kuća ima veliki vrt od 1050 m2, na kojem se nalazi bazen sa sunčalištem, sjenica, kao i vrtni gril sa vrtnom garniturom.

Kuća se proteže na tri etaže. Sastoji se od suterena koji ima dvije spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, kupaonu, te spremište. U prizemlju je prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonom, kupaonica, spavaća soba i toalet. Unutarnje stubište vodi do prvog kata gdje se nalaze dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonom, te kupaonica. Do kata se može pristupitii vanjskim stubištem, te se na taj način ovaj kat može prenamijeniti u zaseban stan.

Na ulazu u dvorište nalazi se nadstrešnica za auto, dok se u prizemlju također nalazi i garaža površine 20 m2.

Za više informacija molimo Vas da posjetite www.casademar.com,
Facebook: www.facebook.com/Casademar.Real.Estate.Croatia

YouTube kanal:
www.youtube.com/channel/UCP97WI-oHIuHvR7FmeN-QPg

KONTAKT: Igor Butorac,
+385 98 9736012
info@casademar.com

Šifra objekta: HA1166-10114

Energetska klasa: pending
CASA DE MAR ID: HA1166

Einfamilienhaus mit einer Gesamtfläche von 235 m2.

Das Haus verfügt über einen großen Garten von 1050 m2 mit einem Pool mit Sonnendeck, einem Pavillon sowie einem Gartengrill mit einem Unterhaltungsbereich.

Das Haus erstreckt sich über 3 Etagen. Es besteht aus einem Keller mit zwei Schlafzimmern, einem Wohnzimmer, einer Küche, einem Badezimmer und einem Abstellraum. Das Erdgeschoss verfügt über ein geräumiges Wohnzimmer mit Küche und Essbereich, ein Badezimmer, ein Schlafzimmer und eine Toilette. Eine interne Treppe führt in den ersten Stock. Es gibt zwei Schlafzimmer, ein Wohnzimmer mit Küche und Essbereich und ein Badezimmer. Es besteht die Möglichkeit, den Boden über eine Außentreppe zu betreten. Auf diese Weise kann dieser Boden in eine separate Wohnung umgewandelt werden.

Am Eingang zum Hof befindet sich ein Carport, und die Garage von 20 m2 befindet sich ebenfalls im Erdgeschoss.

Für weitere Informationen besuchen Sie www.casademar.com

Facebook: www.facebook.com/Casademar.Real.Estate.Croatia

YouTube channel:
www.youtube.com/channel/UCP97WI-oHIuHvR7FmeN-QPg

CONTACT: Igor Butorac,
+385 98 9736012
info@casademar.com

Immobilien ID: HA1166-10114

Leistungsklasse: pending
CASA DE MAR ID: HA1166

Detached house with a total area of 235 m2.

The house has a large garden of 1050 m2, containing a pool with a sundeck area, a gazebo, as well as a garden grill with an entertaining area.

The house extends over 3 floors. It consists of a basement with two bedrooms, a living room, a kitchen, a bathroom, and a storage room. The ground floor has a spacious living room with a kitchen and a dining area, a bathroom, a bedroom, and a toilette. An internal staircase leads to the first floor. There are two bedrooms, a living room with a kitchen and a dining area, and a bathroom. There is a possibility of entering the floor through an external staircase, and that way this floor can be converted into a separate apartment.

There is a carport at the entrance to the yard, and the garage of 20 m2 is also on the ground floor.

For more infomation please visit www.casademar.com,

Facebook: www.facebook.com/Casademar.Real.Estate.Croatia

YouTube channel:
www.youtube.com/channel/UCP97WI-oHIuHvR7FmeN-QPg

CONTACT: Igor Butorac,
+385 98 9736012
info@casademar.com

Custom ID: HA1166-10114

Energy class: pending

Njoftime të ngjashme

Vilë E ndarë Primorsko-goranska žup. , Crikvenica, Crikvenica

Për shitje
Madhësia: 250,00
Çmimi: 550.000,00

Vilë E ndarë Primorsko-goranska žup. , Crikvenica, Dramalj

Për shitje
Madhësia: 240,00
Çmimi: 450.000,00

Vilë E ndarë Primorsko-goranska žup. , Rab, Rab

Për shitje
Madhësia: 250,00
Çmimi: 280.000,00

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al