Vilë E ndarë Primorsko-goranska žup. , Vrbnik, Çmimi: 332.000,00 315000,00

Informacione bazë

Çmimi:
332.000,00 315000,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
SH3180-10113
Lloji i pronës:
Vilë
Tipi:
E ndarë
Shteti:
Croatia
Zona/Fshati:
Primorsko-goranska žup. , Vrbnik
Viti i ndërtimit:
1893
Viti i rinovimit:
2005
Madhësia:
260,00 m²
Tokë:
441,00 m²
Të tjera:
Vend parkimi

Kontakti

Casa de Mar nekretnine d.o.o.
Liburnijska 9
5100 Rijeka
GSM:
+385 98 973 6012
Telefon:
+385 51 633 700

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo

Çertifikata e energjisë të ndërtesës

Ngrohja e kërkuar për ngrohje
Klasa C
A+
A
B
C
D
E
F
G
0 15 50 100 150 200 250 300+
Vilë E ndarë, Primorsko-goranska žup.	, Vrbnik, Vrbnik

1 nga 22

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

CASA DE MAR ID: SH3180

Več informacij najdete na www.casademar.com

KONTAKT: Igor Butorac,
+385 98 9736012
info@casademar.com

Šifra objekta: SH3180-10113

Energijski razred:C
CASA DE MAR ID: SH3180

Prekrasna kamena kuća razvedena na 3 etaže.

U prizemlju se nalaze kuhinja sa blagovaonom i dnevni boravak, vinoteka te veliki podrum.

Unutarnjim stepenicama se dolazi na prvi kat gdje se nalazi kuhinja sa blagovaonom koja ima izlaz na manju terasu površine 10m2, dnevni boravak ima izlaz na veliku terasu površine 20 m2, kupaonica, wc, spavaća soba koja ima izlaz na veliku odvojenu terasu površine 20m2 i hodnik u kojem se nalaze stepenice za drugi kat.

Drugi kat sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, kupaone i hodnika. Dnevni boravak ima izlaz na veliku terasu površine 25m2 s koje se pruža pogled na more. Drugi kat ima mogućnost zasebnog vanjskog ulaza.
Kuća je potpuno namještena ekskluzivnim namještajem, te opremljena vrhunskih kućanskim i elektroničkim uređajima. Također je opremljena centralnim grijanjem na plin i klima uređajima.
Na prekrasno uređenoj okućnici smješteni su bazen površine 15m2 sa sunčalištem i vanjskim tušem, vrtni grill sa prostorom za sjedenje te autohtono guvno prenamjenjeno u vrtnu terasu. Na okućnici se nalazi i vrtna kućica u kojoj je smještena jedna soba s kupaonicom i malom kuhinjom. Okućnica je oplemenjena visokim i niskim mediterasnkim biljem.

Unutar dvorišta je parking za 4 automobila, a cijeli posjed je ograđen kamenim zidovima koji pružaju intimu i sigurnost. Kuća se nalazi na lijepoj i mirnoj lokaciji okružena zelenilom.

Za više informacija molimo Vas da posjetite www.casademar.com

KONTAKT: Igor Butorac,
+385 98 9736012
info@casademar.com

Šifra objekta: SH3180-10113

Energetska klasa: C
CASA DE MAR ID: SH3180

Ein schönes Steinhaus auf 3 Etagen.

Das Erdgeschoss verfügt über eine Küche mit Essbereich und ein Wohnzimmer, einen Weinkeller und einen großen Keller. Innentreppen führen in den ersten Stock. Es besteht aus einer Küche mit einem Esszimmer, das Zugang zu einer kleinen Terrasse von 10 m2 hat, einem Wohnzimmer, das Zugang zu einer großen Terrasse von 20 m2 hat, einem Badezimmer, einer Toilette, einem Schlafzimmer mit Zugang zu einer großen separaten Terrasse von 20 m2 und ein Flur, der Treppen in den zweiten Stock hat. Die zweite Etage verfügt über zwei Schlafzimmer, ein Wohnzimmer mit einer Küche und einem Essbereich, ein Badezimmer und einen Flur. Das Wohnzimmer hat Zugang zu einer großen Terrasse von 25m2 mit Meerblick. Der zweite Stock hat die Möglichkeit eines separaten externen Eingangs.

Das Haus ist komplett mit exklusiven Möbeln eingerichtet und mit hochwertigen Haushalts- und Elektrogeräten ausgestattet. Es ist auch mit einer Gaszentralheizung und Klimaanlage ausgestattet.

Der wunderschön angelegte Garten verfügt über einen 15 m² großen Pool mit Sonnendeck und Außendusche, einen Gartengrill mit Sitzbereich und eine einheimische Guna, die zu einer Gartenterrasse umgebaut wurde.

Der Hof hat auch ein Gartenhäuschen, das aus einem Raum mit einem Badezimmer und einer kleinen Küche besteht.

Der Garten ist mit hohen und niedrigen mediterranen Pflanzen bepflanzt.

Der Innenhof verfügt über 4 Parkplätze und ist von Steinmauern umgeben, die die perfekte Privatsphäre und Sicherheit der Eigentümer bieten.

Das Haus befindet sich in einer schönen und ruhigen Lage, umgeben von viel Grün.

Für weitere Informationen besuchen Sie www.casademar.com

CONTACT: Igor Butorac,
+385 98 9736012
info@casademar.com

Immobilien ID: SH3180-10113

Leistungsklasse: C
CASA DE MAR ID: SH3180

A beautiful stone house set on 3 floors.

The ground floor has a kitchen with a dining area and a living room, wine cellar and a large basement. Internal stairs lead to the first floor. It consists of a kitchen with a dining room that has access to a small terrace of 10m2, a living room that has access to a large terrace of 20 m2, a bathroom, a toilet, a bedroom with access to a large separate terrace of 20m2 and a hallway which has stairs to the second floor. The second floor has two bedrooms, a living room with a kitchen and a dining area, a bathroom and a hallway. The living room has access to a large terrace of 25m2 with a sea view. The second floor has the possibility of a separate external entrance.

The house is fully furnished with exclusive furniture and equipped with high-quality home and electronic appliances. It is also equipped with central gas heating and air conditioning.

The beautifully landscaped garden features a 15m2 swimming pool with sundeck and an outdoor shower, a garden grill with a seating area and indigenous guna converted into a garden terrace.

The courtyard also has a garden cottage that consists of one room with a bathroom and a small kitchen.

The garden is cultivated with high and low Mediterranean plants.

The courtyard holds 4 parking spaces and is surrounded by stone walls, offering the perfect privacy and security of the owners.

The house is located in a beautiful and peaceful location surrounded by greenery.

For more information please visit www.casademar.com,

CONTACT: Igor Butorac,
+385 98 9736012
info@casademar.com

Custom ID: SH3180-10113

Energy class: C

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al