Vilë E ndarë Istarska županija , Umag, Valica, Çmimi: 400.000,00

Informacione bazë

Çmimi:
400.000,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
VP/H2/2020-HR
Lloji i pronës:
Vilë
Tipi:
E ndarë
Shteti:
Croatia
Zona/Fshati:
Istarska županija , Umag, Valica
Viti i ndërtimit:
2020
Madhësia:
120,00 m²
Tokë:
561,00 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar, Ngrohje nën dysheme, Ngrohje me pompë ngrohje, Ngrohje me elektricitet, Kopësht i mbyllur
Të tjera:
Taracë, Më shumë se dy vende parkimi, Pishinë private, Me hipotek, Qilar

Kontakti

Gorazd Furlanič
GSM:
031/332-945
Telefon:
031/332-945
GSM:
041 788 131

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo

Çertifikata e energjisë të ndërtesës

Ngrohja e kërkuar për ngrohje
Klasa A
A+
A
B
C
D
E
F
G
0 15 50 100 150 200 250 300+
Vilë E ndarë, Istarska županija	, Umag, Valica

1 nga 27

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Očarljiva pritlična hiša z bazenom se nahaja v severnem delu istrskega polotoka v bližini Kanegre, natančneje v Valici. Pritlična hiša je bila zgrajena leta 2020 ter razpolaga s prostornim bazenom za hišo ter pokrito teraso ob bazenu. Celotno zemljišče je ograjeno ter ozelenjeno, dostop do zemljišča pa je omogočen preko drsnih dvoriščnih vrat. Hiša se v celoti razprostira v pritličju in jo sestavljajo kuhinja povezana z dnevno sobo vse z izhodom na teraso in bazen, tri spalnice ter tri kopalnice. Dve spalnici razpolagata z lastno kopalnico, ki zagotavljata dodatno zasebnost in udobje. Ogrevanje v hiši je talno povezano na toplotno črpalko, za hlajenje pa poskrbijo klimatske naprave v vsakem prostoru ločeno. Parkirno mesto pred hišo je dovolj veliko za tri avtomobile.

Vsakokratni lastnik bo lahko užival v miriu in udobju opisane nepremičnine. V okoliških restavracijah boste lahko uživali v tradicionalnih istrskih specialitetah. Mesto Umag ter vodni park Istralandia sta od hiše oddaljena le nekaj minut vožnje z avtomobilom. Najbljižje kopališče Kanegra se nahaja približno 2 kilometra od nepremičnine.

VABLJENI!

Pogoji nakupa: plačilo davka pri prodaji nepremičnine na Hrvaškem v višini 3% od pogodbene vrednosti, plačilo sestave pogodbe pri notarju na Hrvaškem.

A charming ground floor house with a swimming pool is located in the northern part of the Istrian peninsula near Kanegra, more precisely in Valica. The ground floor house was built in 2020 and has a spacious pool behind the house and a covered terrace by the pool. The whole land is fenced and landscaped. Access to the land is possible through the sliding courtyard door. The house is fully spread on the ground floor and consists of a kitchen connected to the living room all with access to the terrace and pool, three bedrooms and three bathrooms. Two bedrooms have en-suite bathrooms that provide extra privacy and comfort. The floor heating in the house is connected to the heat pump, and in each room is provided with air conditioning. The parking space in front of the house is large enough for three cars.

Each owner will be able to enjoy the peace and comfort of the property. You will be able to enjoy traditional Istrian specialties in the surrounding restaurants. The town of Umag and the Istralandia Water Park are just a few minutes away by car. The closest Kanegra Beach is located about 2 kilometers from the property.

Welcome to visit!

Njoftime të ngjashme

Vilë E ndarë Istarska županija , Poreč, Poreč

Për shitje
Madhësia: 122,00
Çmimi: 289.000,00

Vilë E ndarë Istarska županija , Buje, Buje

Për shitje
Madhësia: 124,00
Çmimi: 319.000,00

Vilë Gjysëm e ndarë Istarska županija , Novigrad, Novigrad

Për shitje
Madhësia: 117,00
Çmimi: 175.000,00

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com