Tokë Për ndërtim Zadarska županija , Pag, Çmimi: 80.000,00

Informacione bazë

Çmimi:
80.000,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
PZ4645020RD
Lloji i pronës:
Tokë
Tipi:
Për ndërtim
Shteti:
Croatia
Zona/Fshati:
Zadarska županija , Pag
Madhësia:
580,00 m²

Kontakti

Atrium nepremičnine d.o.o.
Ulica heroja Bračiča 6
2000 Maribor
GSM:
+386 41 421 195
Telefon:
+386 2 600 18 00
Fax:
+386 2 600 18 01

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Tokë Për ndërtim, Zadarska županija	, Pag, Pag

1 nga 7

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Pozdravljeni,

na odlični lokaciji vam predstavljam zelo atraktivno gradbeno zemljišče z lokacijsko informacijo primerno za gradnjo urbane vile.

Kje: mesto Pag, otok Pag.

Mesto Pag je turistično obiskano ter izjemno lepo in razgibano mesto, katerega letno obišče na tisoče turistov z vsega sveta.

Atraktivno gradbeno zemljišče se nahaja na super lokaciji v mirnem delu mesta Pag nekoliko dvignjeno na hribu le 250 m vstran od morja. Lastnik ima lokacijsko informacijo in vsa ostala soglasja ter dovoljenja za gradnjo urbane vile s kletnim prostorom, pritličjem in nadstropjem. Objekt je predviden v skupni površini 411,25 m2, s tlorisno površino 134 m2 in največjo dimenzijo 16,25 x 10,40 metra.

Čudovit pogled na morje in staro mestno jedro. Celotna infrastruktura na parceli. Širina parcele je 20 metrov. Dolžina parcele je 31 metrov. Širina dostopne ceste je 7 metrov (asfaltirana cesta).

Super priložnost, ugodna cena.

Lep pozdrav, Renata

Njoftime të ngjashme

Tokë Për ndërtim Zadarska županija , Nin, Vrsi

Për shitje
Madhësia: 570,00
Çmimi: 40.000,00

Tokë Për ndërtim Zadarska županija , Povljana, Povljana

Për shitje
Madhësia: 586,00
Çmimi: 58.600,00

Tokë Për ndërtim Zadarska županija , Privlaka, Privlaka

Për shitje
Madhësia: 589,00
Çmimi: 58.000,00

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al