Objekte Biznesi - Primorsko-goranska žup. , Rijeka, Çmimi: 1.950.000,00

Informacione bazë

Çmimi:
1.950.000,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
iro-57
Lloji i pronës:
Objekte Biznesi
Tipi:
-
Shteti:
Croatia
Zona/Fshati:
Primorsko-goranska žup. , Rijeka
Madhësia:
380,00 m²

Kontakti

YOU CAN luxury real estate
Adamićeva 24
5400 Rijeka
GSM:
+385 91 517 0643
Telefon:
+385 51 670 100

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Objekte Biznesi -, Primorsko-goranska žup.	, Rijeka, Rijeka

1 nga 11

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Prodaje se vrhunsko adaptiran poslovni prostor u strogom centru Rijeke. Blizina HNK Ivan pl. Zajca, Korza i marine Rijeka. Nalazi se u prizemlju s izlogom. Zgrada ima sveukupno 4 kata. Površina prostora iznosi 380 m2 i raspoređen je na dvije etaže. Vrhunski i bezvremensko uređen. Prostori su odvojeni u 3 velike sale i dvije manje s posebnim staklenim kliznim vratima i klimom uređajem za pušače. Glavna ulazna sala ima veliki šank s kompletnom opremom. Podijela prostora se može rasporediti i dizajnirati po ukusu. Također postoje 4 moderno uređena kupatila sa senzorima. Kompletan prostor je zaštićen alarmom, video nadzornim kamerama i suvremom integriranom klima opremom. Rasvjeta i struja su napravljene po svim modernim standardima. Veći dio prostorija je izrađen tzv. špatulatom. Vrhunska kvaliteta zidova doprinosi fantastičnoj slušnoj i toplinskoj izolaciji cijelog prostora. Prostor se može uz minimalne adaptacije pretvoriti u restoran, pizzeriju, noćni klub, casino ili čak i banku.

Šifra objekta: iro-57

Energetska klasa: pending

Kontakt: Adriano Pozzecco, info@youcan-realestate.com, +385 91 725 2167
Nel pieno centro di Fiume vendiamo un bellissimo locale moderno, molto ben arredato e pronto a qualsiasi uso (ristorante, pizzeria, gelateria, night club, casinò o addirittura banca ecc.). Al piano terra troviamo un’ampia vetrina con spazio bar. La superficie del locale è di 380 m2 ed è suddivisa su due livelli collegati da una bellissima scala in ferro battuto. L'arredamento, senza tempo, è adatto a qualsiasi tipo di attivita’.
Gli spazi sono suddivisi in 3 ampie camere e due più piccole, collegati da speciali porte scorrevoli in vetro e una sala fumatori che dispone di un climatizzatore. All'ingresso principale troviamo subito un grande bar accattivante con le sue pareti in muratura a vista, fornito di tutta l’attrezzatura nuova e necessaria per la gestione. Perfetta combinazione tra legno, vetro e accaio, che lo rendono unico nel suo genere. L’intera superficie può essere organizzata e progettata in base ai propri gusti. Troviamo anche 4 bagni moderni con sensori elettronici e una piastrellatura in mosaico assolutamente a tono. Il locale è protetto da allarme, telecamere di videosorveglianza ed anche i climatizzatori sono recenti ed integrati nel contesto. L'illuminazione e l'elettricità sono realizzati secondo tutti gli ultimi ritrovati della moda. La maggior parte dei muri è stata dipinta in spatolato veneziano. L'alta qualità delle pareti contribuisce all'isolamento acustico e termico dell'intero immobile.

Codice immobile: iro-57

Classe energetica: pending

Contatto: Adriano Pozzecco, info@youcan-realestate.com, +385 91 725 2167

Njoftime të ngjashme

Objekte Biznesi - Primorsko-goranska žup. , Omišalj, Omišalj

Për shitje
Madhësia: 375,71
Çmimi: 263.000,00

Objekte Biznesi - Primorsko-goranska žup. , Crikvenica, Selce

Për shitje
Madhësia: 380,00
Çmimi: 1.290.000,00

Objekte Biznesi Restorant Primorsko-goranska žup. , Mali Lošinj, Mali Lošinj

Për shitje
Madhësia: 385,00
Çmimi: 1,00 540000,00 € / m² (~ 207.900.000,00 €)

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al