Ndërtesë tregtare Apartament Primorsko-goranska žup. , Omišalj, Njivice, Çmimi: 160.000,00

Informacione bazë

Çmimi:
160.000,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
a-396
Lloji i pronës:
Ndërtesë tregtare
Tipi:
Apartament
Shteti:
Croatia
Zona/Fshati:
Primorsko-goranska žup. , Omišalj, Njivice
Viti i ndërtimit:
1998
Madhësia:
75,00 m²

Kontakti

Vala Estate
Ulica Jaz 1
HR-5 Malinska
GSM:
+385 51 568 917
Telefon:
+385 99 444 0550

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Ndërtesë tregtare Apartament, Primorsko-goranska žup.	, Omišalj, Njivice

1 nga 13

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Nepremičnine otok Krk, Njivice - na prodajo je prostrani apartma, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske hiše. Apartma ima ločen vhod, skupni bivalni prostor velikosti 75 m2 in je sestavljen iz predsobe, treh spalnic, dnevne sobe s kuhinje in jedilnice, kopalnice in terase s čudovitim pogledom na morje. Ima eno parkirno mesto. Prodano v celoti opremljen in pripravljen za vselitev. Nahaja se na mirni lokaciji, približno 700 m od čudovite plaže in nedaleč od centra mesta.

Šifra objekta: a-396

Energijski razred:pending

Kontakt: Lorena Franolić, lorena@vala-estate.com, +385 92 333 3459
Kontakt: Mladen Reljan, mladen@vala-estate.com, +385 99 444 0550
Kontakt: Tatjana Baković, tatjana@vala-estate.com, +385 91 122 2320
Real estate Krk island, Njivice - for sale is a spacious apartment located on the ground floor of an apartment building. The apartment has a separate entrance, total living area of 75 m2 and consists of an entrance hall, three bedrooms, living room with kitchen and dining area, bathroom and terrace with beautiful sea views. It has one parking space. It is for sale furnished and ready to move in. It is located in a quiet location, about 700 m from the beautiful beach and not far from the town center.

Custom ID: a-396

Energy class: pending

Contact: Lorena Franolić, lorena@vala-estate.com, +385 92 333 3459
Contact: Mladen Reljan, mladen@vala-estate.com, +385 99 444 0550
Contact: Tatjana Baković, tatjana@vala-estate.com, +385 91 122 2320
Immobiliare isola di Krk, Njivice - in vendita è un appartamento spazioso situato al piano terra di un condominio. L'appartamento ha un ingresso separato, superficie abitabile totale di 75 m2 ed è composto da un ingresso, tre camere da letto, soggiorno con cucina e zona pranzo, bagno e terrazza con splendida vista sul mare. Ha un posto auto. È in vendita arredato e pronto a trasferirsi. Si trova in una posizione tranquilla, a circa 700 m dalla bellissima spiaggia e non lontano dal centro del paese.

Codice immobile: a-396

Classe energetica: pending

Contatto: Lorena Franolić, lorena@vala-estate.com, +385 92 333 3459
Contatto: Mladen Reljan, mladen@vala-estate.com, +385 99 444 0550
Contatto: Tatjana Baković, tatjana@vala-estate.com, +385 91 122 2320
Nekretnine otok Krk, Njivice - na prodaju je prostrani apartman smješten u prizemlju apartmanske zgrade. Apartman ima zaseban ulaz, ukupnu stambenu površinu od 75 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, tri spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, kupaone i terase sa prekrasnim pogledom na more. Pripada mu jedno parkirno mjesto. Prodaje se namješten i spreman za useljenje. Nalazi se na mirnoj lokaciji, udaljenoj oko 700 m od lijepe plaže i nedaleko od centra mjesta.

Šifra objekta: a-396

Energetska klasa: pending

Kontakt: Lorena Franolić, lorena@vala-estate.com, +385 92 333 3459
Kontakt: Mladen Reljan, mladen@vala-estate.com, +385 99 444 0550
Kontakt: Tatjana Baković, tatjana@vala-estate.com, +385 91 122 2320
Immobilien Krk Insel, Njivice - zum Verkauf steht eine geräumige Wohnung im Erdgeschoss eines Mehrfamilienhauses. Die Wohnung hat einen separaten Eingang, Gesamtwohnfläche von 75 m2 und besteht aus einem Eingangsflur, drei Schlafzimmern, Wohnzimmer mit Küche und Essbereich, Bad und Terrasse mit herrlichem Meerblick. Es hat einen Parkplatz. Es steht möbliert zum Verkauf und ist bezugsfertig. Es befindet sich in ruhiger Lage, ca. 700 m vom schönen Strand und nicht weit vom Ortszentrum entfernt.

Immobilien ID: a-396

Leistungsklasse: pending

Kontakt: Lorena Franolić, lorena@vala-estate.com, +385 92 333 3459
Kontakt: Mladen Reljan, mladen@vala-estate.com, +385 99 444 0550
Kontakt: Tatjana Baković, tatjana@vala-estate.com, +385 91 122 2320

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al