Apartament apartament me 3.5 dhoma Gorenjska, Cerklje na Gorenjskem, Çmimi: 190.000,00

Informacione bazë

Çmimi:
190.000,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
PS10282KZ
Lloji i pronës:
Apartament
Tipi:
apartament me 3.5 dhoma
Shteti:
Slovenia
Zona/Fshati:
Gorenjska, Cerklje na Gorenjskem
Viti i ndërtimit:
2007
Madhësia:
102,30 m²
Leje Ndërtimi:
Jo
Leje Pune:
Jo

Kontakti

Media nepremičnine
Pod hribom 55
1000 Ljubljana
GSM:
+386 51 686 320
Telefon:
+386 1 620 04 49
Fax:
+386 1 568 8001

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo

Çertifikata e energjisë të ndërtesës

Çertifikata e energjisë në blerje
Apartament apartament me 3.5 dhoma, Gorenjska, Cerklje na Gorenjskem, Cerklje na Gorenjskem

1 nga 10

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Na odlični lokaciji, v bližini vse potrebne infrastrukture, prodamo prijetno, svetlo stanovanje, ki se nahaja v 3.nadstropju novejšega objekta z dvigalom. Objekt, ki je bil zgrajen leta 2007 je edinstven in se ponaša s posebno arhitekturo, zaradi svoje lege pa ponuja lepe razglede na okolico. 

Stanovanje obsega bruto tlorisne površine 102,3m2, od tega je bivalne površine 92,9m2 (neto bivalna površina: 66,4m2, balkon: 26m2)  in shrambe 9,4m2.  Skozi vhod vstopimo v prostoren hodnik, ki vodi na eni strani do bivalnega in na drugi strani do spalnega dela. V stanovanju se nahajajo prijetna spalnica in dve otroški sobi. Iz vseh sob je izhod na prostoren balkon, ki je pozicioniran po celotni dolžini in celotni širini stanovanja. Dnevno bivalni prostor je velik in odprt ter obsega kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo iz katere so lepi razgledi in izhod na balkon. V prostorni kopalnici se nahaja kopalna kad, posebaj pa je še dodaten prostor, ki služni kot pralnica in shramba za čistila. 

Stanovanje je vseljivo po dogovoru - načeloma pa lahko v dveh, treh mesecih. 

Stanovanje je zelo svetlo in sončno. Iz sob in balkona so lepi pogledi na cerkev, Krvavec in okoliške planote. 

Stanovanju pripada eno lastniško parkirno mesto z lastno električno polnilnico. Parkirno mesto se nahaja v kleti objekta in je že vključeno v ceno. Možen pa je tudi dokup dodatnega parkirnega mesta, prav tako v kleti objekta. Parkiranje je možno tudi na skupnem parkirišču pred objektom. 

Stanovanje je locirano v centru mesta. V neposredni bližini se nahajajo trgovine, avtobusna postaja, vrtci, osnovna šola, knjižnica, lekarna, pošta, banka, cerkev, obnovljen zdravstveni dom in avtocestni priključek. Cerklje se hitro razvijajo in so vedno bolj priljubljena lokacija za bivanje. V občini je dejavnih veliko kulturnih in športnih društev. 

Stanovanje je primerno za vse, ki si želite bližine infrastrukture, obenem pa lepih pogledov na naravno in lepih sprehajalnih poti v okolici. 

Za dodatne informacije smo vam na voljo na: 051 686 320 - Karmen ali 040 783 383 - Katja. 

Pogoj prodajalca za nakup je da kupec prevzame plačilo davka na promet nepremičnin v višini 2%. 

Vabljeni na ogled!

Ogledi so za interesente brezplačni in neobvezujoči!

Ostalo našo ponudbo si lahko ogledate na naši spletni strani: www.media-nepremicnine.si

 

 

 

 

 

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al