Apartament apartament me 3 dhoma Osrednjeslovenska, Logatec, Çmimi: 145.000,00

Informacione bazë

Çmimi:
145.000,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
20200115CU1EG
Lloji i pronës:
Apartament
Tipi:
apartament me 3 dhoma
Shteti:
Slovenia
Zona/Fshati:
Osrednjeslovenska, Logatec
Viti i ndërtimit:
1980
Viti i rinovimit:
2015
Kati:
4.
Madhësia:
87,50 m²
Pajisje:
ngrohje qendrore, Ngrohje me benzinë, telefon, me teper se nje telefon, TV kabllor, Internet kabllor
Të tjera:
Ballkon, Vend parkimi, Me hipotek, Qilar

Kontakti

VEBER
Stara cesta 10
1370 Logatec
GSM:
031 805 463, 040 697 684

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo

Çertifikata e energjisë të ndërtesës

Çertifikata e energjisë në blerje
Apartament apartament me 3 dhoma, Osrednjeslovenska, Logatec

1 nga 11

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Prostorno in zelo svetlo stanovanje z dvemi balkoni, v mirnem in urejenem naselju stanovanjskih blokov, funkcionalna razporeditev prostorov, v bližini šola, vrtec, avt. postaja in trgovine, hiter dostop do avtoceste in sprehajalnih poti v naravo, l. 2015 nova okna, blok ima novo streho in fasado, vpisano v zemljiško knjigo

 

Dodatni opis:

Zelo svetlo in lepo stanovanje, katerega poleg dveh balkonov krasijo še veliki prostori in odlična lokacija.

Nahaja se v mirnem in urejenem naselju stanovanjskih blokov na stičišču mesta in zelenih površin, tako da je hkrati blizu tako vsej potrebni infrastrukturi kot naravi. V bližini so vrtec in šola, avt. postaja in trgovine, prav tako pa ima tudi hiter dostop do avtoceste in sprehajalnih poti v naravo.

Funkcionalna razporeditev prostorov:

  • predsoba
  • kuhinja z jedilnico in shrambo
  • prostorna dnevna soba z izhodom na balkon
  • velika spalnica z izhodom na svoj balkon
  • otroška soba
  • kopalnica
  • sanitarije

V kletnih prostorih se nahaja shramba.

Stanovanje je v letu 2015 dobilo nova okna, pred tem pa tudi renovirano kopalnico in talne obloge. Tudi blok sam je leta 2012 dobil novo streho, leta 2018 pa še novo fasado.

V okolici bloka so urejena parkirišča. Prav tako pa tudi otroška igrišča, tako za male kot velike otroke.

V stanovanje je napeljan tudi plinovod.

Oprema lahko ostane v stanovanju po dogovoru.

Stanovanje je vpisano v zemljiško knjigo. Lepo vabljeni na ogled.

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com