Apartament apartament me 3 dhoma Ljubljana, Bežigrad, Çmimi: 133.000,00

Informacione bazë

Çmimi:
133.000,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
3460J
Lloji i pronës:
Apartament
Tipi:
apartament me 3 dhoma
Shteti:
Slovenia
Zona/Fshati:
Ljubljana, Bežigrad
Viti i ndërtimit:
1942
Madhësia:
59,40 m²

Kontakti

Jana Tertei
GSM:
+386 40 860 000
Telefon:
+386 1 300 00 00
ABC NEPREMIČNINE d.o.o.
Tivolska 48
1000 Ljubljana
GSM:
+386 40 888 888
Telefon:
+386 1 300 00 00
Fax:
+386 1 300 00 01

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo

Përshkrim

Bežigrad, Parmova, 59,4m2, trisobno polkletno stanovanje se nahaja v urejeni stanovanjski stavbi zgrajeni leta 1942, na mirni lokaciji, v bližini centra mesta in hkrati blizu vse infrastrukture, zelenih, rekreativnih površin, park Tivoli, Rožnik,…. Stanovanje je izredno prostorno, svetlo in funkcionalno, ki omogoča ugodno in kvalitetno bivanje. Sestoji iz predsobe, kopalnice z wc-jem, kuhinje z jedilnico, treh sob.

Pogoj lastnika za sklenitev posla: kupec plača davek na promet nepremičnin v višini 2% prodajne cene oz. davčne osnove.

Bežigrad, Parmova, 59,4m2, three bedroom apartment is located in a neat residential building built in 1942, in a quiet location, near the city center and at the same time close to all infrastructure, green, recreational areas, Tivoli Park, Rožnik,…. The apartment is extremely spacious, bright and functional, allowing for a comfortable and quality stay. It consists of an entrance hall, bathroom with toilet, kitchen with dining room, three bedrooms.

Condition of the owner to conclude the transaction: the buyer pays a tax on real estate sales in the amount of 2% of the sale price or. tax bases.

Bežigrad, Parmova, 59,4m2, Drei-Zimmer-Wohnung befindet sich in einem gepflegten Wohnhaus aus dem Jahr 1942, in ruhiger Lage, in der Nähe des Stadtzentrums und gleichzeitig in der Nähe aller Infrastrukturen, Grünflächen, Erholungsgebiete, Tivoli Park, Rožnik,…. Die Wohnung ist sehr geräumig, hell und funktional und ermöglicht einen komfortablen und hochwertigen Aufenthalt. Es besteht aus einer Eingangshalle, Bad mit WC, Küche mit Esszimmer, drei Schlafzimmer.

Bedingung des Eigentümers für den Abschluss der Transaktion: Der Käufer zahlt eine Steuer auf Immobilienverkäufe in Höhe von 2% des Verkaufspreises oder. Steuerbemessungsgrundlagen.

Bežigrad, Parmova, 59,4m2, appartamento con tre camere da letto si trova in un ordinato edificio residenziale costruito nel 1942, in una posizione tranquilla, vicino al centro città e allo stesso tempo vicino a tutte le infrastrutture, al verde, alle aree ricreative, al parco Tivoli, Rožnik, ... L'appartamento è estremamente spazioso, luminoso e funzionale, per un soggiorno confortevole e di qualità. Si compone di un ingresso, bagno con WC, cucina con sala da pranzo, tre camere da letto.

Condizioni del proprietario per concludere la transazione: l'acquirente paga un'imposta sulle vendite immobiliari pari al 2% del prezzo di vendita o. basi fiscali.

Bežigrad , Parmova , 59,4m2, квартира с тремя спальнями расположена в аккуратном жилом здании, построенном в 1942 году, в тихом месте, недалеко от центра города и в то же время рядом со всей инфраструктурой, зелеными зонами отдыха, парком Тиволи, Рожником,…. Квартира очень просторная, светлая и функциональная, позволяющая комфортно и качественно остановиться. Он состоит из прихожей, ванной комнаты с туалетом, кухни со столовой, трех спален.

Условие владельца заключить сделку: покупатель оплачивает налог с продажи недвижимости в размере 2% от цены продажи или. налоговые базы.

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com