Apartament apartament me 2 dhoma Istarska županija , Medulin, Çmimi: 68.850,00 63 000,00

Informacione bazë

Çmimi:
68.850,00 63 000,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
150920198796
Lloji i pronës:
Apartament
Tipi:
apartament me 2 dhoma
Shteti:
Croatia
Zona/Fshati:
Istarska županija , Medulin
Viti i ndërtimit:
2019
Kati:
1.
Madhësia:
51,00 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar, Ngrohje me dru, telefon, ISDN
Të tjera:
Holl, Taracë, Bodrum, Vend parkimi, Me hipotek
Leje Ndërtimi:
Po
Leje Pune:
Jo

Kontakti

SONCE SKUPINA d.o.o.
PE Dolenjska cesta 43
1000 Ljubljana
GSM:
+386 41 655 922

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Apartament apartament me 2 dhoma, Istarska županija	, Medulin, Medulin

1 nga 4

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Medulin -  500 m od morja. - Nova stanovanja v gradnji - dokončanje april  2020. -   kuhinja+dnevna soba, spalnica, kopalnica -balkon -  ogrevanje in hlajenje bo z klimatsko napravo - vsakemu stanovanju pripada tudi parkirno mesto.

Vsak dan nekaj novega - Več kot 2000 nepremičnin v naši ponudbi !

Več na: www.sonce-nepremicnine.si

 Informacije na tej spletni strani so zgolj informativne narave in jih je potrebno preveriti v naši agenciji.

Medulin - 500 m od mora. - Novi stanovi u izgradnji - završetak travanj 2020 - kuhinja + dnevni boravak, spavaća soba, kupaonica - balkon - grijanje i hlađenje će biti s klima uređajem - svaki stan ima i parkirno mjesto.

Medulin - 500 m vom Meer entfernt. - Neue Wohnungen im Bau -  Küche + Wohnzimmer, Schlafzimmer, Badezimmer - Balkon - Heizung und Kühlung wird mit Klimaanlage sein - jede Wohnung hat einen Parkplatz.

Medulin - 500 m dal mare. - Nuovi appartamenti in costruzione - fine maggio 2019 - cucina + soggiorno, camera da letto, bagno - balcone - riscaldamento e raffreddamento saranno con aria condizionata - ogni appartamento ha un posto auto.

Medulin - 500 m from the sea. - New apartments under construction - end of December 2019 - kitchen + living room, bedroom, bathroom - balcony - heating and cooling will be with air conditioning - each apartment has a parking space.

Медулин - 500 м од мора. - Нови станови у изградњи -  кухиња + дневни боравак, спаваћа соба, купатило - балкон - гријање и хлађење ће бити климатизовано - сваки стан има паркирно мјесто.

Медулин - 500 м от моря. - Новые квартиры в стадии строительства - конец мая 2019 года - кухня + гостиная, спальня, ванная комната - балкон - отопление и охлаждение будут с кондиционером - каждая квартира имеет парковочное место.

Medulin - à 500 m de la mer. - Nouveaux appartements en construction - fin mai 2019 - cuisine + salon, chambre à coucher, salle de bain - balcon - le chauffage et la climatisation seront climatisés - chaque appartement dispose d'une place de parking.

Medulin - 500 m del mar. - Nuevos apartamentos en construcción - finales de mayo de 2019 - cocina + sala de estar, dormitorio, baño - balcón - calefacción y aire acondicionado con aire acondicionado - cada apartamento tiene una plaza de aparcamiento.

Medulin - 500 m nga deti. - Apartamentet e reja në ndërtim - në fund të majit 2019 - kuzhinë + dhomë gjumi, dhomë gjumi, banjo - ballkon - ngrohje dhe ftohje do të jetë me ajër të kondicionuar - çdo apartament ka një hapësirë ​​parkimi.

Medulin - 500 m från havet. - Nya lägenheter under uppförande - slutet av maj 2019 - kök + vardagsrum, sovrum, badrum - balkong - uppvärmning och kylning kommer att vara med luftkonditionering - varje lägenhet har en parkeringsplats.

Njoftime të ngjashme

Apartament apartament me 3 dhoma Istarska županija , Medulin, Medulin

Për shitje
Madhësia: 53,00
Çmimi: 71.550,00 65 000,00

Apartament apartament me 2 dhoma Istarska županija , Medulin, Medulin

Për shitje
Madhësia: 53,00
Çmimi: 80.000,00 75 000,00

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com