Apartament apartament me 4 dhoma Ljubljana, Šiška, Koseze, Çmimi: 299.000,00

Informacione bazë

Çmimi:
299.000,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
PS4646410ZM
Lloji i pronës:
Apartament
Tipi:
apartament me 4 dhoma
Shteti:
Slovenia
Zona/Fshati:
Ljubljana, Šiška, Koseze
Viti i ndërtimit:
1978
Viti i rinovimit:
2002
Kati:
Kat përdhes
Madhësia:
103,20 m²
Tokë:
103,00 m²
Pajisje:
sistem ngrohje, Citofon, Fibër optike
Të tjera:
Holl, Taracë, Me hipotek
Leje Ndërtimi:
Po
Leje Pune:
Po

Kontakti

Zarja Mavec
GSM:
041 778 628
NAPREDNE STANOVANJSKE REŠITVE d.o.o.
Partizanska cesta 26
2000 Maribor
GSM:
041 421 195

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo

Çertifikata e energjisë të ndërtesës

Ngrohja e kërkuar për ngrohje
Klasa D
A1
A2
B1
B2
C
D
E
F
G
0 15 35 60 105 150 210 300+
Apartament apartament me 4 dhoma, Ljubljana, Šiška, Koseze

1 nga 25

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

MOŽNOST VIRTUALNEGA OGLEDA NEPREMIČNINE!

3-SOBNO STANOVANJE NUDI MOŽNOST PREUREDITVE V 4-SOBNO STANOVANJE

V večstanovanjski stavbi, zgrajeni l. 1978 v Šiški na Ulici bratov Učakar, prodamo zelo prostorno, delno opremljeno, svetlo ter funkcionalno razporejeno 3-sobno stanovanje z velikim in lepo urejenim atrijem z vrtno uto, ki nudi možnost preureditve v 4-sobno stanovanje.

Leta 2002 je bil na novo položen laminat, ter obnovljene električne in vodovodne instalacije v kuhinji. Vsi aparati so stari cca 2-5 let in ostanejo v kuhinji. Ostalo v stanovanju je v prvotnem stanju. Na atriju je bila obnovljena ograja l. 2010.

Na stavbi je bila l. 2007 obnovljena fasada.

Velikost

Stanovanje površine 103,20 m2 obsega 83,60 m2 bivalne površine, 2,75 m2 kleti ter 16,85 m2 terase. Atrij meri 103,00 m2.

Razporeditev 

Stanovanje obsega  hodnik, dnevno sobo, kuhinjo z jedilnico, kopalnico, ločen WC, 2 spalnici, vse z izhodom na čudovito teraso/atrij. Stanovanje ima vzhodno lego. 

Oglasu je dodan tudi tloris stanovanja.

Priključki

Internet - optika

Ogrevanje - centralno daljinsko,  vročevod

Ogrevanje vode na plinski bojler

Klima

Parkiranje

Parkiranje je možno v koridorju, možnost najema lastniškega parkirnega mesta za 120 EUR/mesec. 

Lokacija in infrastruktura

Objekt se nahaja v Šiški, na Ulici bratov Učakar, v neposredni bližini celotne infrastrukture (šole, vrtec, zdravstveni dom, LPP, trgovine...). Mirna okolica, bližina narave (Koseški bajer, Mostec...)

ZK stanje

Vpisano v ZK.

Pogoji in ostalo

Pogoj prodajalca je, da kupec ob sklenitvi pogodbe poravna vrednost davka na promet z nepremičnino v višini 2% od prodajne vrednosti + del dodatnih stroškov prodaje v višini 0,44% od končne prodajne vrednosti. 

VLJUDNO VABLJENI NA OGLED!

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al