Apartament apartament me 3 dhoma Ljubljana, Moste Polje, Moste, Çmimi: 205.000,00

Gjeni rrugën tuaj

Vende interesante

Trego vende interesante në largësi prej:
Osnovna šola Martina Krpana
0,15 km
Leks d.o.o.
0,29 km
Javni zavod Lekarna Ljubljana, Lekarna Fužine
0,36 km
ARHITEKTURNI MUZEJ LJUBLJANA GRAD FUŽINE
0,36 km
Športni park Kodeljevo
1,79 km

Informacione bazë

Çmimi:
205.000,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
3624J
Lloji i pronës:
Apartament
Tipi:
apartament me 3 dhoma
Shteti:
Slovenia
Zona/Fshati:
Ljubljana, Moste Polje, Moste
Viti i ndërtimit:
1972
Madhësia:
74,80 m²

Kontakti

Jana Tertei
GSM:
+386 40 860 000
Telefon:
+386 1 300 00 00
ABC NEPREMIČNINE d.o.o.
Tivolska 48
1000 Ljubljana
GSM:
+386 40 888 888
Telefon:
+386 1 300 00 00
Fax:
+386 1 300 00 01

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo

Përshkrim

Moste, v neposredni bližini tržnice, 74,8m2, trisobno stanovanje, zgrajeno leta 1972, se nahaja v urejenem bloku z dvigalom v bližini vse infrastrukture: banke, pošte, trgovine, avtobusne postaje in hkrati blizu zelenih, rekreativnih površin.

Stanovanje je izredno prostorno, svetlo in funkcionalno, kar omogoča ugodno in kvalitetno bivanje ter  prijetno bivanje. Sestoji iz predsobe, kuhinje z jedilnico, ki je povezana v dnevno sobo z izhodom na balkon, dve spalnici, kopalnica, wc-posebej.  Možnost nakupa parkirnega mesta  v kleti stanovanjskega bloka.

Pogoj lastnika za sklenitev posla: kupec plača davek na promet nepremičnin v višini 2% prodajne cene oz. davčne osnove.

Moste , u blizini tržnice, 63,90 m2, trosoban stan, izgrađen 1972. godine, nalazi se u bloku s liftom u blizini sve infrastrukture: banke, pošte, trgovine, autobusnog kolodvora i istovremeno u blizini zelenih, rekreacijskih površina.

Stan je izuzetno prostran, svijetao i funkcionalan, što omogućava ugodan i kvalitetan boravak i ugodan boravak. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom koja je povezana s dnevnim boravkom s izlazom na balkon, dvije spavaće sobe, kupaonice, wc-odvojeno. Mogućnost kupnje parkirnog mjesta u podrumu stambene zgrade.

Uvjet vlasnika za zaključenje posla: kupac plaća porez na promet nekretnina u iznosu od 2% od prodajne cijene ili porezne osnovice.

Moste , in der Nähe des Marktes, 63,90 m2, Wohnung mit drei Schlafzimmern, erbaut 1972, befindet sich in einem Wohnblock mit Aufzug in der Nähe aller Infrastrukturen: Banken, Postämter, Geschäfte, Bushaltestelle und gleichzeitig in der Nähe von grünen Erholungsgebieten.

Die Wohnung ist sehr geräumig, hell und funktional, was einen komfortablen und hochwertigen Aufenthalt und einen angenehmen Aufenthalt ermöglicht. Es besteht aus einer Eingangshalle, einer Küche mit Esszimmer, die mit dem Wohnzimmer mit Ausgang zum Balkon verbunden ist, zwei Schlafzimmern, einem Badezimmer und einer separaten Toilette. Möglichkeit, einen Parkplatz im Keller eines Mehrfamilienhauses zu kaufen.

Bedingung des Eigentümers für den Abschluss des Geschäfts: Der Käufer zahlt eine Grunderwerbsteuer in Höhe von 2% des Verkaufspreises oder Steuerbemessungsgrundlagen.

Moste , vicino al mercato, 63,90 m2, appartamento con tre camere da letto, costruito nel 1972, si trova in un condominio con ascensore vicino a tutte le infrastrutture: banche, uffici postali, negozi, stazione degli autobus e allo stesso tempo vicino a aree verdi e ricreative.

L'appartamento è estremamente spazioso, luminoso e funzionale, il che consente un soggiorno confortevole e di qualità e un soggiorno piacevole. Si compone di ingresso, cucina abitabile con sala da pranzo, collegata al soggiorno con uscita sul balcone, due camere, bagno, wc-separato. Possibilità di acquistare un posto auto nel seminterrato di un condominio.

Condizione del proprietario per la conclusione dell'affare: l'acquirente paga l'imposta sul trasferimento di proprietà nella misura del 2% del prezzo di vendita o basi imponibili.

Moste , near the market, 63.90 m2, three bedroom apartment, built in 1972, is located in a block of flats with an elevator near all infrastructure: banks, post offices, shops, bus station and at the same time close to green, recreational areas.

The apartment is extremely spacious, bright and functional, which allows for a comfortable and quality stay and a pleasant stay. It consists of an entrance hall, kitchen with dining room, which is connected to the living room with exit to the balcony, two bedrooms, bathroom, toilet-separate. Possibility to buy a parking space in the basement of an apartment building.

Condition of the owner for concluding the deal: the buyer pays real estate transfer tax in the amount of 2% of the sale price or tax bases.

Мосте , рядом с рынком, 63,90 м2, трехкомнатная квартира, 1972 года постройки, расположена в многоквартирном доме с лифтом, рядом со всей инфраструктурой: банки, почта, магазины, автовокзал и в то же время рядом с зелеными зонами отдыха.

Квартира очень просторная, светлая и функциональная, что обеспечивает комфортное и качественное проживание и приятное пребывание. Состоит из прихожей, кухни со столовой, соединенной с гостиной с выходом на балкон, двух спален, ванной комнаты, отдельного туалета. Возможность купить парковочное место в подвале многоквартирного дома.

Условие собственника для заключения сделки: покупатель оплачивает налог на передачу недвижимости в размере 2% от продажной цены или налоговые базы.

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al