Apartament apartament me 2 dhoma Ljubljana, Šiška, Dravlje, Çmimi: 146.000,00

Informacione bazë

Çmimi:
146.000,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
PS1574245937207
Lloji i pronës:
Apartament
Tipi:
apartament me 2 dhoma
Shteti:
Slovenia
Zona/Fshati:
Ljubljana, Šiška, Dravlje
Viti i ndërtimit:
1972
Kati:
3.
Madhësia:
55,20 m²

Kontakti

Kristina Klobčar
GSM:
031684330
Mreža nepremičnin d.o.o.
Cesta 24. junija 23
1231 LJUBLJANA-ČRNUČE
GSM:
041 669-086
Telefon:
01 5603050
Fax:
01 5603055

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Apartament apartament me 2 dhoma, Ljubljana, Šiška, Dravlje

1 nga 2

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Lj. Šiška - Dravlje , dvosobno stanovanje, 55,2 m2 
Na odlični, mirni lokaciji z veliko zelenih površin prodamo prostorno, svetlo 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v urejenem bloku z dovolj parkirnih mest.

Površina
Stanovanje obsega 55,2 m2.

Razporeditev in lega
Stanovanje odlikuje dobra razporeditev prostorov in obsega: kuhinjo z jedilnico, svetlo dnevno sobo z izhodom na zastekljen balkon z lepim razgledom, spalnico, kopalnico ter predprostor. Stanovanju pripada tudi del shrambe v istem nadstropju ter kletna shramba.

Oprema in prenova
Okna so lesena, talne obloge pa so parket, keramika in topli pod. Kopalnica je bila leta 2012 prenovljena. Vhodna vrata so nova, protivlomna. Stanovanje je za kvalitetnejše bivanje potrebno delne prenove.Na stavbi je bila leta 2015 narejena nova fasada ter zamenjana strešna kritina.

Priključki
Ogrevanje je centralno na plin.

Lokacija in infrastruktura
V neposredni bližini se nahaja rekreacijski center, bowling klub 300, avtobusno postajališče LPP, trgovina, lekarna, vrtec, šola, …Stanovanje je vseljivo takoj. Vpisano v ZK. brez bremen.Možnost zamenjave za hišo v okolici Kranja.

Lepo vabljeni na ogled!

 

 

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com