Apartament apartament me 4 dhoma Istarska županija , Novigrad, Çmimi: 236.365,00 210000,00

Gjeni rrugën tuaj

Vende interesante

Trego vende interesante në largësi prej:
OSNOVNA ŠOLA SEČOVLJE SCUOLA ELEMENTARE SICCIOLE
17,87 km

Informacione bazë

Çmimi:
236.365,00 210000,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
20120813SK8DT
Lloji i pronës:
Apartament
Tipi:
apartament me 4 dhoma
Shteti:
Croatia
Zona/Fshati:
Istarska županija , Novigrad
Viti i ndërtimit:
2008
Kati:
1.
Madhësia:
112,50 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar, Citofon
Të tjera:
Taracë, Vend parkimi, Me hipotek

Kontakti

SONCE SKUPINA d.o.o.
PE Dolenjska cesta 43
1000 Ljubljana
GSM:
+386 41 655 922

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Apartament apartament me 4 dhoma, Istarska županija	, Novigrad

1 nga 7

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Apartament është në det dhe qendra e qytetit 800 m. Ajo ka një tarracë, e cila është një i madh 14 m2, dhomë dtri, kuzhine, sallon, banjo, pishinë, bodrum vere dhe hapësirë ​​parkimi. Ngrohje dhe ftohje me ajër të kondicionuar.
El apartamento está en el mar y el centro de la ciudad m 800. Tiene una terraza, que es un grande de 14 m2, sala de DTRI, cocina, salón, cuarto de baño, piscina, bodega y estacionamiento. Calefacción y refrigeración con aire acondicionado.
Квартира находится на берегу моря и центра города 800 метров. Она имеет террасу, которая является большой 14 м2, dtri гостиная, кухня, гостиная, ванная комната, бассейн, винный погреб и парковка. Отопления и охлаждения с кондиционером.
L'appartement est sur la mer et le centre-ville à 800 m. Il dispose d'une terrasse, qui est un grand de 14 m2, salle de dtri, cuisine, salon, salle de bains, piscine, cave à vin et de l'espace de stationnement. Chauffage et refroidissement de l'air conditionné.
L'appartamento si trova sul mare e il centro città 800 m. Esso ha una terrazza, che è un grande 14 m2, dtri sala, cucina, soggiorno, bagno, piscina, cantina e posto auto. Riscaldamento e raffreddamento con aria condizionata.
Die Wohnung ist auf dem Meer und dem Stadtzentrum 800 m. Es verfügt über eine Terrasse, die eine große 14 m2 ist, DTrI Zimmer, Küche, Wohnzimmer, Badezimmer, Pool, Weinkeller und Parkplatz. Heizen und Kühlen mit Klimaanlage.
The apartment is on the sea and the city center 800 m. It has a terrace, which is a large 14 m2, dtri room, kitchen, living room, bathroom, swimming pool, wine cellar and parking space. Heating and cooling with air conditioning.
Apartman se nalazi na more i centra grada 800 m.. Ima terasu, što je velik 14 m2, dtri boravak, kuhinju, dnevni boravak, kupaonica, bazen, vinski podrum i parkirno mjesto. Grijanje i hlađenje s klima uređajem.
Stanovanje je od morja in centra mesta oddaljeno 800 m. Ima teraso, ki je velika 14 m2, dtri sobe, kuhinjo, dnevno sobo, kopalnico, bazen, klet in parkirno mesto. Ogrevanje in hlajenje s klimatsko napravo.
Стан се налази на мору и центра града 800 м. Има терасу, што је велики 14 м2, дтри собу, кухињу, дневни боравак, купатило, базен, вински подрум и паркинг простор. Грејање и хлађење са климатизацијом.

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al