Apartament Dupleks Primorsko-goranska žup. , Krk, Çmimi: 185.000,00

Informacione bazë

Çmimi:
185.000,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
A200701-195
Lloji i pronës:
Apartament
Tipi:
Dupleks
Shteti:
Croatia
Zona/Fshati:
Primorsko-goranska žup. , Krk
Përshkrimi i Zonës:
Njivice
Viti i ndërtimit:
2015
Madhësia:
69,00 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar, Citofon
Të tjera:
Taracë, Vend parkimi, Me hipotek

Kontakti

SONCE SKUPINA d.o.o.
PE Dolenjska cesta 43
1000 Ljubljana
GSM:
+386 41 655 922

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Apartament Dupleks, Primorsko-goranska žup.	, Krk, Krk (Njivice)

1 nga 12

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Otok Krk, Njivice, dupleks stanovanje v izmeri 69m2 na odlični legi, 100 m od morja!
Stanovanje sestavljajo dve spalnici, kuhinja z jedilnico in dnevno sobo, dve kopalnici in pokrita terasa. Je popolnoma opremljeno, prripada mu eno parkirno mesto. 

Vsak dan nekaj novega - Več kot 2000 nepremičnin v naši ponudbi !

Več nawww.sonce-nepremicnine.si

Informacije na tej spletni strani so zgolj informativne narave in jih je potrebno preveriti v naši agenciji.

Otok Krk, Njivice, dvoetažni stan površine 69m2 na odličnoj lokaciji, 100 m od mora!
Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije kupaonice i natkrivene terase. Potpuno je opremljen, ima jedno parkirno mjesto.

Svakodnevno nešto novo - više od 2000 nekretnina u našoj ponudi!

Više na : www.sonce-nepremicnine.si

Podaci na ovoj web stranici su samo u informativne svrhe i trebaju ih se provjeriti u našoj agenciji.

Die Insel Krk, Njivice, Maisonette-Wohnung von 69m2 in einer großartigen Lage, 100 m vom Meer entfernt!
Die Wohnung besteht aus zwei Schlafzimmern, Küche mit Esszimmer und Wohnzimmer, zwei Badezimmern und einer überdachten Terrasse. Es ist voll ausgestattet, es hat einen Parkplatz.

Jeden Tag etwas Neues - Mehr als 2000 Immobilien in unserem Angebot!

Mehr unter : www.sonce-nepremicnine.si

Die Informationen auf dieser Website dienen nur zu Informationszwecken und sollten von unserer Agentur überprüft werden.

L'isola di Krk, Njivice, appartamento duplex di 69m2 in ottima posizione, a 100 m dal mare!
L'appartamento è composto da due camere da letto, cucina con sala da pranzo e soggiorno, due bagni e una terrazza coperta. È completamente attrezzato, ha un posto auto.

Ogni giorno qualcosa di nuovo: oltre 2000 proprietà nella nostra offerta!

Maggiori informazioni su : www.sonce-nepremicnine.si

Le informazioni contenute in questo sito Web sono solo a scopo informativo e devono essere verificate con la nostra agenzia.

The island of Krk, Njivice, duplex apartment measuring 69m2 in a great location, 100 m from the sea!
The apartment consists of two bedrooms, kitchen with dining room and living room, two bathrooms and a covered terrace. It is fully equipped, it has one parking space.

Something new every day - More than 2000 properties in our offer!

More at : www.sonce-nepremicnine.si

The information on this website is for informational purposes only and should be checked with our agency.

Оток Крк, Њивице, двоетажни стан површине 69м2 на одличној локацији, 100 м од мора!
Стан се састоји од двије спаваће собе, кухиње са трпезаријом и дневним боравком, два купатила и наткривене терасе. Комплетно је опремљен, има једно паркинг место.

Свакодневно нешто ново - више од 2000 некретнина у нашој понуди!

Више на : ввв.сонце-непремицнине.си

Информације на овој веб страници су само у информативне сврхе и треба их проверити код наше агенције.

Остров Крк, Нивице, двухуровневая квартира площадью 69м2 в прекрасном месте, в 100 м от моря!
Квартира состоит из двух спален, кухни со столовой и гостиной, двух ванных комнат и крытой террасы. Он полностью оборудован, есть одно парковочное место.

Каждый день что-то новое - более 2000 предложений в нашем предложении!

Больше на : www.sonce-nepremicnine.si

Информация на этом сайте носит исключительно информационный характер и должна быть проверена нашим агентством.

L'île de Krk, Njivice, appartement en duplex de 69m2 dans un excellent emplacement, à 100 m de la mer!
L'appartement se compose de deux chambres, d'une cuisine avec salle à manger et salon, de deux salles de bains et d'une terrasse couverte. Il est entièrement équipé, il dispose d'une place de parking.

Du nouveau chaque jour - Plus de 2000 propriétés dans notre offre!

Plus sur : www.sonce-nepremicnine.si

Les informations sur ce site Web sont à titre informatif uniquement et doivent être vérifiées auprès de notre agence.

La isla de Krk, Njivice, apartamento dúplex de 69m2 en una excelente ubicación, a 100 m del mar.
El apartamento consta de dos dormitorios, cocina con comedor y sala de estar, dos baños y una terraza cubierta. Está totalmente equipado, tiene una plaza de aparcamiento.

Algo nuevo cada día. ¡Más de 2000 propiedades en nuestra oferta!

Más en : www.sonce-nepremicnine.si

La información en este sitio web es solo para fines informativos y debe verificarse con nuestra agencia.

Ishulli i Krk, Njivice, apartament dupleks me madhësi 69m2 në një lokacion të shkëlqyeshëm, 100 m larg detit!
Apartamenti përbëhet nga dy dhoma gjumi, kuzhinë me dhomë ngrënie dhe dhomë të gjallë, dy banjo dhe një tarracë e mbuluar. Shtë i pajisur plotësisht, ka një vend parkimi.

Diçka e re çdo ditë - Më shumë se 2000 prona në ofertën tonë!

Më shumë në : www.sonce-nepremicnine.si

Informacioni në këtë uebfaqe është vetëm për qëllime informative dhe duhet të kontrollohet me agjencinë tonë.

Ön Krk, Njivice, duplexlägenhet som mäter 69m2 på ett fantastiskt läge, 100 m från havet!
Lägenheten består av två sovrum, kök med matsal och vardagsrum, två badrum och en täckt terrass. Det är fullt utrustat och har en parkeringsplats.

Något nytt varje dag - Mer än 2000 fastigheter i vårt erbjudande!

Mer på : www.sonce-nepremicnine.si

Informationen på denna webbplats är endast för informationssyften och bör kontrolleras med vår byrå.

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al