Apartament Apartament Primorsko-goranska žup. , Krk, Çmimi: 118.000,00

Informacione bazë

Çmimi:
118.000,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
A200701-174
Lloji i pronës:
Apartament
Tipi:
Apartament
Shteti:
Croatia
Zona/Fshati:
Primorsko-goranska žup. , Krk
Përshkrimi i Zonës:
Klimno
Viti i ndërtimit:
2012
Kati:
2.
Madhësia:
58,00 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar, Citofon
Të tjera:
Lozhë, Vend parkimi, Me hipotek

Kontakti

SONCE SKUPINA d.o.o.
PE Dolenjska cesta 43
1000 Ljubljana
GSM:
+386 41 655 922

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Apartament Apartament, Primorsko-goranska žup.	, Krk, Krk (Klimno)

1 nga 18

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Otok Krk, Klimno, apartma 58m2 v drugem nadstropju stavbe s šestimi apartmaji. Sestavljen je iz dveh spalnic, kuhinje z jedilnico in dnevnim prostorom, kopalnice, shrambe in lože s pogledom na morje. Odlična lokacija le 300 m od morja. Prodaja se opremljeno. Pripada mu eno parkirno mesto.

Vsak dan nekaj novega - Več kot 2000 nepremičnin v naši ponudbi !

Več nawww.sonce-nepremicnine.si

Informacije na tej spletni strani so zgolj informativne narave in jih je potrebno preveriti v naši agenciji.

Оток Крк, Климно, апартман 58м2 на другом кату зграде са шест апартмана. Састоји се од двије спаваће собе, кухиње са трпезаријом и дневним боравком, купатила, оставе и лође с погледом на море. Одлична локација само 300 м од мора. Продаја је опремљена. Има једно паркинг место.

Свакодневно нешто ново - више од 2000 некретнина у нашој понуди!

Више на : ввв.сонце-непремицнине.си

Информације на овој веб страници су само у информативне сврхе и треба их проверити код наше агенције.

Klimno, otok Krk, apartman 58m2 na drugom katu zgrade sa šest apartmana. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonice, ostave i lođe s pogledom na more. Odlična lokacija samo 300 m od mora. Prodaja je opremljena. Ima jedno parkirno mjesto.

Svakodnevno nešto novo - više od 2000 nekretnina u našoj ponudi!

Više na : www.sonce-nepremicnine.si

Podaci na ovoj web stranici su samo u informativne svrhe i trebaju ih se provjeriti u našoj agenciji.

The island of Krk, Klimno, apartment 58m2 on the second floor of a building with six apartments. It consists of two bedrooms, kitchen with dining room and living room, bathroom, pantry and loggia overlooking the sea. Great location only 300 m from the sea. The sale is equipped. It has one parking space.

Something new every day - More than 2000 properties in our offer!

More at : www.sonce-nepremicnine.si

The information on this website is for informational purposes only and should be checked with our agency.

Die Insel Krk, Klimno, Wohnung 58m2 im zweiten Stock eines Gebäudes mit sechs Wohnungen. Es besteht aus zwei Schlafzimmern, einer Küche mit Ess- und Wohnzimmer, einem Badezimmer, einer Speisekammer und einer Loggia mit Blick auf das Meer. Großartige Lage, nur 300 m vom Meer entfernt. Der Verkauf ist ausgestattet. Es hat einen Parkplatz.

Jeden Tag etwas Neues - Mehr als 2000 Immobilien in unserem Angebot!

Mehr unter : www.sonce-nepremicnine.si

Die Informationen auf dieser Website dienen nur zu Informationszwecken und sollten von unserer Agentur überprüft werden.

L'isola di Krk, Klimno, appartamento 58m2 al secondo piano di un edificio con sei appartamenti. Si compone di due camere da letto, cucina con sala da pranzo e soggiorno, bagno, dispensa e loggia con vista sul mare. Ottima posizione a soli 300 m dal mare. La vendita è attrezzata. Ha un posto auto.

Ogni giorno qualcosa di nuovo: oltre 2000 proprietà nella nostra offerta!

Maggiori informazioni su : www.sonce-nepremicnine.si

Le informazioni contenute in questo sito Web sono solo a scopo informativo e devono essere verificate con la nostra agenzia.

L'île de Krk, Klimno, appartement de 58m2 au deuxième étage d'un immeuble de six appartements. Il se compose de deux chambres, cuisine avec salle à manger et salon, salle de bains, cellier et loggia avec vue sur la mer. Très bien situé à seulement 300 m de la mer. La vente est équipée. Il a un espace de stationnement.

Du nouveau chaque jour - Plus de 2000 propriétés dans notre offre!

Plus sur : www.sonce-nepremicnine.si

Les informations sur ce site Web sont à titre informatif uniquement et doivent être vérifiées auprès de notre agence.

Остров Крк, Климно, квартира 58м2 на втором этаже здания с шестью квартирами. Он состоит из двух спален, кухни со столовой и гостиной, ванной комнаты, кладовой и лоджии с видом на море. Отличное расположение всего в 300 м от моря. Продажа оборудована. Есть одно парковочное место.

Каждый день что-то новое - более 2000 предложений в нашем предложении!

Больше на : www.sonce-nepremicnine.si

Информация на этом сайте носит исключительно информационный характер и должна быть проверена нашим агентством.

La isla de Krk, Klimno, apartamento de 58m2 en el segundo piso de un edificio con seis apartamentos. Consta de dos dormitorios, cocina con comedor y sala de estar, baño, despensa y logia con vistas al mar. Excelente ubicación a solo 300 m del mar. La venta está equipada. Tiene una plaza de aparcamiento.

Algo nuevo cada día. ¡Más de 2000 propiedades en nuestra oferta!

Más en : www.sonce-nepremicnine.si

La información en este sitio web es solo para fines informativos y debe verificarse con nuestra agencia.

Ishulli i Krk, Klimno, apartament 58m2 në katin e dytë të një ndërtese me gjashtë apartamente. Përbëhet nga dy dhoma gjumi, kuzhinë me dhomën e ngrënies dhe dhomën e ndenjes, banjë, qilar dhe lozhë me pamje nga deti. Vend i shkëlqyeshëm vetëm 300 m larg detit. Shitja është e pajisur. Ka një vend parkimi.

Diçka e re çdo ditë - Më shumë se 2000 prona në ofertën tonë!

Më shumë në : www.sonce-nepremicnine.si

Informacioni në këtë uebfaqe është vetëm për qëllime informative dhe duhet të kontrollohet me agjencinë tonë.

Ön Krk, Klimno, lägenhet 58m2 på andra våningen i en byggnad med sex lägenheter. Den består av två sovrum, kök med matsal och vardagsrum, badrum, skafferi och loggia med utsikt över havet. Utmärkt läge bara 300 m från havet. Försäljningen är utrustad. Det har en parkeringsplats.

Något nytt varje dag - Mer än 2000 fastigheter i vårt erbjudande!

Mer på : www.sonce-nepremicnine.si

Informationen på denna webbplats är endast för informationssyften och bör kontrolleras med vår byrå.

Njoftime të ngjashme

Apartament 1+1 Primorsko-goranska žup. , Crikvenica, Crikvenica

Për shitje
Madhësia: 51,00
Çmimi: 90.000,00

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al