Apartament apartament me 3.5 dhoma Primorsko-goranska žup. , Malinska-dubašnica, Malinska-Dubašnica, Çmimi: 165.000,00

Informacione bazë

Çmimi:
165.000,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
AP1203-00720
Lloji i pronës:
Apartament
Tipi:
apartament me 3.5 dhoma
Shteti:
Croatia
Zona/Fshati:
Primorsko-goranska žup. , Malinska-dubašnica, Malinska-Dubašnica
Viti i ndërtimit:
2007
Viti i rinovimit:
2018
Kati:
2.
Madhësia:
76,00 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar
Të tjera:
Vend parkimi

Kontakti

Casa de Mar nekretnine d.o.o.
Liburnijska 9
5100 Rijeka
GSM:
+385 98 973 6012
Telefon:
+385 51 633 700

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo

Çertifikata e energjisë të ndërtesës

Ngrohja e kërkuar për ngrohje
Klasa B
A+
A
B
C
D
E
F
G
0 15 50 100 150 200 250 300+
Apartament apartament me 3.5 dhoma, Primorsko-goranska žup.	, Malinska-dubašnica, Malinska-Dubašnica

1 nga 17

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

CASA DE MAR ID: AP1203

Več informacij najdete na www.casademar.com

KONTAKT: Igor Butorac,
+385 98 9736012
info@casademar.com

Šifra objekta: AP1203-00720

Energijski razred:B
CASA DE MAR ID: AP1203

Dvoetažni apartman u Malinskoj sa otvorenim pogledom na more.

Sastoji se od tri spavaće sobe, dva dnevna boravka, dvije kuhinje uključujući jednu smočnicu i dvije blagovaone, dvije kupaonice, te rase.

S obzirom na blizinu plaže i ostalih sadržaja, ovaj apartman je idealan za osobnu uporabu ali i za iznajmljivanje za vrijeme turističke sezone.

Za više informacija molimo Vas da posjetite www.casademar.com

KONTAKT: Igor Butorac,
+385 98 9736012
info@casademar.com

Šifra objekta: AP1203-00720

Energetska klasa: B
CASA DE MAR ID: AP1203

Eine Maisonette-Wohnung in Malinska mit offenem Meerblick.

Die Wohnung besteht aus drei Schlafzimmern, zwei Wohnzimmern, zwei Küchen mit einem Speisekammer und zwei Esszimmern, zwei Badezimmern und einer Terrasse.

Da dieses Apartment in der Nähe des Meeres und aller Annehmlichkeiten liegt, eignet es sich sowohl für den persönlichen Gebrauch als auch zur Vermietung während der Touristensaison.

Für weitere Informationen besuchen Sie www.casademar.com

CONTACT: Igor Butorac,
+385 98 9736012
info@casademar.com

Immobilien ID: AP1203-00720

Leistungsklasse: B
CASA DE MAR ID: AP1203

A duplex apartment in Malinska with an open sea view.

It consists of three bedrooms, two living rooms, two kitchens including a kitchen pantry and two dining rooms, two bathrooms, and a terrace.

Being close to the sea and all amenities, this apartment is perfect for both personal use as well as for rent during the tourist season.

For more information please visit www.casademar.com

CONTACT: Igor Butorac,
+385 98 9736012
info@casademar.com

Custom ID: AP1203-00720

Energy class: B

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al