Apartament apartament me 2.5 dhoma Primorsko-goranska žup. , Dobrinj, Soline, Çmimi: 207.000,00 185000,00

Informacione bazë

Çmimi:
207.000,00 185000,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
AP7946-01215
Lloji i pronës:
Apartament
Tipi:
apartament me 2.5 dhoma
Shteti:
Croatia
Zona/Fshati:
Primorsko-goranska žup. , Dobrinj, Soline
Viti i ndërtimit:
2018
Madhësia:
63,00 m²
Tokë:
111,00 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar
Të tjera:
Vend parkimi

Kontakti

Casa de Mar nekretnine d.o.o.
Liburnijska 9
5100 Rijeka
GSM:
+385 98 973 6012
Telefon:
+385 51 633 700

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo

Çertifikata e energjisë të ndërtesës

Çertifikata e energjisë në blerje
Apartament apartament me 2.5 dhoma, Primorsko-goranska žup.	, Dobrinj, Soline

1 nga 16

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

CASA DE MAR ID: AP7946

Več informacij najdete na www.casademar.com

Facebook: www.facebook.com/Casademar.Real.Estate.Croatia

YouTube kanal:
www.youtube.com/channel/UCP97WI-oHIuHvR7FmeN-QPg

KONTAKT: Igor Butorac,
+385 98 9736012
info@casademar.com

Šifra objekta: AP7946-01215

Energijski razred:pending
CASA DE MAR ID: AP7946

Prekrasni prizemni apartman sa okućnicom i pogledom na more.

Ukupne stambene površine od 63 m2, ovaj apartman sastoji se od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonom, dnevnim boravkom, kupaonicom, ostavom, te hodnika. Iz dnevnog boravka izlazi se na terasu i okućnicu sa očaravajućim pogledom na more.

Apartman je opremljen klimatizacijom, jacuzzijem, te manjom ostavom koja se nalazi na okućnici. Također ima i jedno pripadajuće parkirno mjesto.

Vrtni namještaj i prekrasno uređena okućnica, uz jacuzzi, pružaju savršeni ugođaj za opuštanje u vrućim ljetnim danima.

S obzirom na mirnu lokaciju, kao i blizine plaže i ostalih sadržaja, ovaj je apartman idealan za osobnu uporabu, ali i za iznajmljivanje za vrijeme turističke sezone.

Za više informacija molimo Vas da posjetite www.casademar.com,
Facebook: www.facebook.com/Casademar.Real.Estate.Croatia

YouTube kanal:
www.youtube.com/channel/UCP97WI-oHIuHvR7FmeN-QPg

KONTAKT: Igor Butorac,
+385 98 9736012
info@casademar.com

Šifra objekta: AP7946-01215

Energetska klasa: pending
CASA DE MAR ID: AP7946

Schöne Erdgeschosswohnung mit Innenhof und Meerblick.

Es hat eine Gesamtwohnfläche von 63 m2, bestehend aus zwei Schlafzimmern, einer Küche mit Esszimmer, einem Wohnzimmer, einem Badezimmer, einem Abstellraum und einem Flur. Das Wohnzimmer erstreckt sich auf die Terrasse und den Innenhof mit einem herrlichen Blick auf das offene Meer.

Die Wohnung ist mit einer Klimaanlage und einem Whirlpool ausgestattet und verfügt über ein kleines Lagerhaus im Innenhof. Es gibt auch einen freien Parkplatz.

Die Gartenmöbel und der schön angelegte Innenhof bieten zusammen mit dem Whirlpool den perfekten Rahmen zur Entspannung an den warmen Sommertagen.

Diese Immobilie befindet sich in einer ruhigen Gegend, in der Nähe des Strandes und aller anderen Annehmlichkeiten, was es sowohl für den persönlichen Gebrauch als auch für die Vermietung während der Touristensaison ideal macht.

Für weitere Informationen besuchen Sie www.casademar.com

Facebook: www.facebook.com/Casademar.Real.Estate.Croatia

YouTube channel:
www.youtube.com/channel/UCP97WI-oHIuHvR7FmeN-QPg

CONTACT: Igor Butorac,
+385 98 9736012
info@casademar.com

Immobilien ID: AP7946-01215

Leistungsklasse: pending
CASA DE MAR ID: AP7946

Lovely ground floor apartment with courtyard and sea view.

It has a total living area of 63 m2, consisting of two bedrooms, a kitchen with a dining room, a living room, a bathroom, a storage room, and a hallway. The living room extends to the terrace and courtyard with a magnificent open sea view.

The apartment is equipped with air conditioning, a jacuzzi, and has a small storage house on the courtyard. It also has one available parking space.

The garden furniture and the beautifully arranged courtyard, along with the jacuzzi, offer the perfect setting for relaxation during the warm summer days.

It is located in a quiet area, close to the beach and all of the other amenities, which makes it ideal for both personal use as well as for rent during the tourist season.

For more infomation please visit www.casademar.com,

Facebook: www.facebook.com/Casademar.Real.Estate.Croatia

YouTube channel:
www.youtube.com/channel/UCP97WI-oHIuHvR7FmeN-QPg

CONTACT: Igor Butorac,
+385 98 9736012
info@casademar.com

Custom ID: AP7946-01215

Energy class: pending

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al