Apartament 2+1 Primorsko-goranska žup. , Malinska-dubašnica, Malinska-Dubašnica, Çmimi: 89.500,00

Informacione bazë

Çmimi:
89.500,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
AP1122-91223
Lloji i pronës:
Apartament
Tipi:
2+1
Shteti:
Croatia
Zona/Fshati:
Primorsko-goranska žup. , Malinska-dubašnica, Malinska-Dubašnica
Viti i rinovimit:
2016
Madhësia:
65,00 m²

Kontakti

Casa de Mar nekretnine d.o.o.
Liburnijska 9
5100 Rijeka
GSM:
+385 98 973 6012
Telefon:
+385 51 633 700

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Apartament 2+1, Primorsko-goranska žup.	, Malinska-dubašnica, Malinska-Dubašnica

1 nga 12

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

CASA DE MAR ID: AP1122

Več informacij najdete na www.casademar.com

Facebook: www.facebook.com/Casademar.Real.Estate.Croatia

YouTube kanal:
www.youtube.com/channel/UCP97WI-oHIuHvR7FmeN-QPg

KONTAKT: Igor Butorac,
+385 98 9736012
info@casademar.com

Šifra objekta: AP1122-91223

Energijski razred:pending
CASA DE MAR ID: AP1122

Ugodni apartman u Malinskoj sa otvorenim pogledom na more.

Apartman ima stambenu površinu od 65 m2, te se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaone, kupaonice i galerije. Galerija je trenutno u funkciji prostrane spavaće sobe. Iz dnevnog boravka se izlazi na balkon sa kojeg se pruža prekrasan otvoreni pogled na more.

Apartman se nalazi na prvom katu i ima jedno pripadajuće parkirno mjesto.

Sa svim sadržaijma na dohvat ruke, ova je nekretnina idealna za osobnu uporabu, ali i za iznajmljivanje za vrijeme turističke sezone.

Za više informacija molimo Vas da posjetite www.casademar.com,
Facebook: www.facebook.com/Casademar.Real.Estate.Croatia

YouTube kanal:
www.youtube.com/channel/UCP97WI-oHIuHvR7FmeN-QPg

KONTAKT: Igor Butorac,
+385 98 9736012
info@casademar.com

Šifra objekta: AP1122-91223

Energetska klasa: pending
CASA DE MAR ID: AP1122

Eine gemütliche Wohnung in Malinska mit offenem Meerblick.

Die Wohnung hat eine Wohnfläche von 65 m2 und besteht aus einem Wohnzimmer, einer Küche, einem Esszimmer, einem Badezimmer und einer Galerie. Die Galerie wird derzeit in ein geräumiges Schlafzimmer umgewandelt. Das Wohnzimmer erstreckt sich zu einem Balkon mit einem wunderschönen Blick auf das offene Meer.

Die Wohnung befindet sich im zweiten Stock und verfügt über 1 verfügbaren Parkplatz.

Mit all den Annehmlichkeiten in unmittelbarer Nähe ist dieses Apartment sowohl für den persönlichen Gebrauch als auch zur Vermietung während der Touristensaison geeignet.

Für weitere Informationen besuchen Sie www.casademar.com

Facebook: www.facebook.com/Casademar.Real.Estate.Croatia

YouTube channel:
www.youtube.com/channel/UCP97WI-oHIuHvR7FmeN-QPg

CONTACT: Igor Butorac,
+385 98 9736012
info@casademar.com

Immobilien ID: AP1122-91223

Leistungsklasse: pending
CASA DE MAR ID: AP1122

A cozy apartment in Malinska with an open sea view.

It has a living area of 65 m2, and consists of a living room, a kitchen, a dining room, a bathroom, and a gallery. The gallery is currently transformed into a spacious bedroom. The living room extends to a balcony with a wonderful open sea view.

The apartment is located on the second floor and has 1 available parking space.

Having all the amenities in close proximity, this apartment is perfect for both personal use but as well as for rent during the tourist season.

For more infomation please visit www.casademar.com,

Facebook: www.facebook.com/Casademar.Real.Estate.Croatia

YouTube channel:
www.youtube.com/channel/UCP97WI-oHIuHvR7FmeN-QPg

CONTACT: Igor Butorac,
+385 98 9736012
info@casademar.com

Custom ID: AP1122-91223

Energy class: pending

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com