Vilë E ndarë Tiranë, Tiranë, Çmimi: 2.700,00

Informacione bazë

Çmimi:
2.700,00 
Transaksioni:
Për qira
Kodi i njoftimit:
20131130XYNUF
Lloji i pronës:
Vilë
Tipi:
E ndarë
Shteti:
Shqipëri
Zona/Fshati:
Tiranë, Tiranë
Madhësia:
200,00 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar, Ngrohje me benzinë, telefon, ADSL, TV kabllor, Internet kabllor
Të tjera:
Ballkon, Lozhë, Vend parkimi

Kontakti

Tirana Real Estate
Rr. “Sami Frasheri”, Ngjitur me seline LSI
Tiranë
GSM:
+355 67 20 53361
Telefon:
+355 4 480 96 06

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Vilë E ndarë, Tiranë, Tiranë

1 nga 5

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Tirane, jap me qira Vile 3 kat ne Sauk , prane Pallatit te Brigadave. Vila eshte e organizuar ne 3 kate nga 200 m2 per kat + siperfaqe trualli 800 m2. Kati perdhe i viles sherben si garazh me siperfaqe 140 m2 dhe lavanderi ,ambiente sherbimi. Kati i I ka soxhorno me oxhak funksional+ ambient gatimi+ dhome gjumi+Wc. Kati i II ka 4 dhoma gjumi + 2 blk+1 Wc. Vila eshte e pajisur me sistem ngrohje ftohje chiller, ka AC, shkalle te brendshme dhe te jashtme. Vila eshte e gjelberuar ka pishine funksionale, eshte e rrethuar dhe ka siguri te plote. Ndodhet ne nje zone te qete, larg zhurmes se Qytetit dhe vetem 10 minuta larg qendres se Tiranes.
Cmimi 2700 Euro/muaj. I negociueshem.
_____________________________________
Tirana, for rent 3 Storey Villa at Sauk. Villa with surface 200 sq m for each floor and yard 800 sq m.
The Ground floor is used for garage with surface 140 sq m , and as laundry+functional rooms.
The First floor has: bedroom, living room with functional chimney, 1 kitchen and a bathroom.
The Second floor has: 4 bedrooms, 2 balconies and a bathroom. The Villa has heating cooling system equipped with chillers, AC, external stairs. The Villa has green yard, swimming pool. The Villa located in a quiet area, only 10 minutes from the center of Tirana.
Price 2700 Euro/month.

Tirana Real Estate
“Sami Frasheri” Street
Phone: 044809606 Mob: +355 67 20 53 361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Njoftime të ngjashme

Vilë Shtëpi në rresht Tiranë, Tiranë

Për qira
Madhësia: 200,00
Çmimi: 1.000,00

Vilë E ndarë Tiranë, Tiranë

Për qira
Madhësia: 200,00
Çmimi: 1.500,00

Vilë E ndarë Tiranë, Tiranë

Për qira
Madhësia: 200,00
Çmimi: 1.500,00

Vilë E ndarë Tiranë, Tiranë

Për qira
Madhësia: 200,00
Çmimi: 1.000,00

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al