Vilë E ndarë Osrednjeslovenska, Medvode, Çmimi: 2.300,00 € në muaj

Informacione bazë

Çmimi:
2.300,00 € në muaj 
Transaksioni:
Për qira
Kodi i njoftimit:
OH10283KZ
Lloji i pronës:
Vilë
Tipi:
E ndarë
Shteti:
Slovenia
Zona/Fshati:
Osrednjeslovenska, Medvode
Viti i ndërtimit:
2006
Madhësia:
215,00 m²
Tokë:
570,00 m²
Leje Ndërtimi:
Jo
Leje Pune:
Jo

Kontakti

Media nepremičnine
Pod hribom 55
1000 Ljubljana
GSM:
+386 51 686 320
Telefon:
+386 1 620 04 49
Fax:
+386 1 568 8001

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Vilë E ndarë, Osrednjeslovenska, Medvode, Medvode

1 nga 16

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

V prijetnem naselju enodružinskih hiš Zbiljski gaj, oddamo izredno lepo moderno in stilsko opremljeno hišo, velikosti 215m2 z zaprto garažo za dva avtomobila in lepo zelenico, ki nudi veliko zasebnosti. 

Hiša se razprostira v treh etažah in sicer K+P+1. 

Skozi vhod v hišo ali skozi garažo, vstopimo na prostoren hodnik, ki vodi naprej do odprtega, velikega dnevno bivalnega prostora, ki obsega jedilnico, kuhinjo in dnevno sobo s kaminom in izhodom na pokrito teraso, ki se nadaljuje v zelenico. V pritličju se nahajata še dve sobi, ki sta trenutno urejeni kot pisarni, obe pa imata izhod na zelenico. Prav tako je v pritličju še kopalnica z masažno kopalno kadjo in ločen wc. 

Iz pritličja se po stopnicah povzpnemo v prvo nadstropje, kjer se nahajajo štiri sobe. Spalnica ima lastno kopalnico z masažno tuš kabino s savno ter prostornimi garderobnimi omarami. Še ena večja soba je opremljen kot soba za goste in ima veliko "walk-in" omaro. Drugi dve sobi sta manjši in izdelani kot otroški sobi. Poleg kopalnice v spalnici, se v nadstropju nahaja še ena kopalnica s kopalno kadjo. 

V kleti objekta se nahajajo tri večje sobe, ena je opremljena kot pralnica, druga kot shramba, tretja, ki je trenutno še neizdelana pa je mišljena za fitnes, savno ipd. 

Hiša je opremljena z visoko kakovostno stilsko opremo, kot vidno na slikah. 

Parcela na kateri stoji hiša je velika 520m. Okolica hiše je lepo urejena z zelenico in zasaditvijo ter ograjena. 

Hiša je opremljena z vsemi potrebnimi priključki. 

Cena najema je 2.300 EUR + stroški.

Pogoj najema je varščina v višini 1-mesečne najemnine. 

Za več informacij in ogled pokličite Karmen na 051 686 320. 

Ostalo našo ponudbo si lahko ogledate na naši spletni strani: www.media-nepremicnine.si

Njoftime të ngjashme

Vilë E ndarë Osrednjeslovenska, Vodice, Vodice

Për qira
Madhësia: 200,00
Çmimi: 1.100,00 € në muaj

Vilë Gjysëm e ndarë Osrednjeslovenska, Grosuplje, Grosuplje

Për qira
Madhësia: 207,00
Çmimi: 1.490,00 1290,00 € në muaj

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al