Filtër
Rivendos

Për qira Prona: Vilë

Tiranë
 • Vilë Shtëpi në rresht
 • 20140212E1GM9
 • 22.000 m²
 • 2009
Tirane, japim me Qera Vile 2 kat ne Rr. Budi mbrapa Ambasades Amerikane. Vile 2 kat me siperfaqe ndertimi 220 m2 dhe siperfaqe trualli 190 m2 eshte e organizuar ne: Kati i 1-re ka 1 dhome ndenje + 1 dhome gatimi +1 WC. Kati i 2-te ka 4 dhoma gjumi + 1WC. Vila eshte pjeserisht e mobiluar, ka ambient te gjelberuar ...
800
Më shumë
Tiranë
 • Vilë Shtëpi në rresht
 • 20140208Z5T1L
 • 40.500 m²
 • 2008
Tirane, japim me qira Vile 3 kat ne Rr. Dibres, prane Korpusit Spitalor ‘Nene Tereza’. Vile 3 kat me siperfaqe banimi 135 m2 per cdo kat, oborr te gjelberuar 250 m2 , eshte e shtruar ne pllake+parket. Vila organizohet: Kati I ka dhome ndenje + dhome gatimi + 2 wc + verande. Kati II ka 3 dhoma gjumi + 2 wc ...
2.000
Më shumë
Tiranë
 • Vilë Me taraca (nivele)
 • 201402055ZBXH
 • 30.000 m²
 • 2009
Tirane, japim me qira Vile 3 kat ne Rr. Rexhep Jella, Blloku i Vilave Selite. Vile 3 kat me siperfaqe 300 m2, dhe oborr 100 m2, eshte e shtruar ne pllake. Vila organizohet me shkalle te brendshme: Kati i pare ka 1 dhome ndenje, 1 WC, 1 Verande, 1 depo. Kati i dyte ka 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine, 1 WC, ...
1.000
Më shumë
Tiranë
 • Vilë Shtëpi në rresht
 • 201401212GUL5
 • 22.000 m²
 • 2004
Tirane, japim me qira Vile 2 kat ne Autostraden Tirane- Durres, km 1. Vile 2 kat me siperfaqe 220 m2 dhe oborr me siperfaqe 800 m2,eshte e shtruar ne pllake, organizohet me shkalle te brendshme. Kati I ka dhome ndenje, kuzhine, 2 wc. Kati II ka 4 dhoma+wc+garderobe. Vila eshte totalisht e mobiluar, AC ne ...
1.700
Më shumë
Tiranë
 • Vilë Shtëpi në rresht
 • 20140114G513F
 • 38.400 m²
 • 1999
Tirane, japim me qira Vile 2 kat ne Rr. Rexhep Jella, blloku i Vilave Selite. Vile 2 kat me siperfaqe 384 m2, dhe oborr 700 m2, eshte e shruar ne pllake. Vila organizohet me shkalle te brendshme : Kati i pare ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 WC. Kati i dyte ka 4 dhoma gjumi, 2 WC, 2 ballkone. Vila eshte totalisht ...
1.800
Më shumë
Tiranë
 • Vilë E ndarë
 • 20140107DNR9W
 • 23.000 m²
 • 2002
Tirane, japim me qira Vile 2 kat ne Rr. Budi, Qytet Studenti. Vile 2 kat me siperfaqe 230 m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket, organizohet me shkalle te brendshme. Kati I: ka1 dhome ndenje, 1 kuzhine, 1 WC, 1 verande. Kati II ka 3 dhoma gjumi, 1 WC. Vila eshte totalisht e mobiluar, 2AC, oxhak funksional, ...
800
Më shumë
Tiranë
 • Vilë Shtëpi në rresht
 • 20140103WUX83
 • 51.500 m²
 • 2003
Tirane, japim me qira Vile 3 kat ne Rr. Irfan Tomini, Blloku i Vilave Selite. Vile 3 kat me siperfaqe 515 m2 dhe oborr me siperfaqe 130 m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket. Vila organizohet me shkalle te jashtme te mbuluara: Kati I ka 3 dyqane + 1 garzoniere. Kati II ka 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 WC, ...
1.000
Më shumë
Tiranë
 • Vilë Shtëpi në rresht
 • 20131224YLNDR
 • 60.000 m²
 • 2009
Tirane, japim me qira Vile 3 kateshe ne qender te Kamzes, prane Bashkise. Vila ka siperfaqe totale 600 m2 truall dhe eshte e organizuar ne 3 kate ku secili kat eshte me siperfaqe 140 m2. Kati perdhe ka verande ne hyrje+ soxhorno + ambient gatimi te shtruara me pllake + 1 dhome gjumi te shtruar me parket + ...
500
Më shumë
Tiranë
 • Vilë E ndarë
 • 20131216HQLM7
 • 32.000 m²
 • 2009
Tirane, shes Vile 2 kat ne Rr. Durresit, prane Zogut te Zi. Vile 2 kat me siperfaqe trualli 320 m2. Vila eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome gatimi, 1 holl dhe 1 wc. Vila ndodhet ne nje zone shume te qete. Cmimi 200000 Euro. ____________________________________________ Tirana, for sale 2 ...
200.000
Më shumë
Tiranë
 • Vilë Shtëpi në rresht
 • 201312117NLUJ
 • 20.000 m²
Tirane, jap me qira Vile 2 kat ne Rr. Liman Kaba, prane Klubi Sportiv Dinamo. Vile 2 kat me siperfaqe ndertimi 200 m2 dhe siperfaqe trualli 200 m2 ndodhet ne nje zone shume te qete vilash rezidenciale. Vila organizohet ne: Kati i 1-re ka1 dhome ndenje + 1 dhome gatimi +1WC. Kati i 2-te ka 3 dhoma gjumi + 1 ...
1.000
Më shumë
Tiranë
 • Vilë Shtëpi në rresht
 • 20131211JKT9D
 • 42.000 m²
Tirane, Jap me qira Vile 3 kat ne Rr. Frosina Plaku. Jepet me qira Vile 3 kat, me siperfaqe trualli 400m2 dhe siperfaqe kati 140m2/kat, eshte totalisht e mobiluar ne menyre moderne, me sistem ngrohje –ftohje qendror, sistem sigurie, mundesi parkimi. Vila organizohet me shkalle te brendshme, ka WC ...
3.000
Më shumë
Tiranë
 • Vilë E ndarë
 • 201312112QKC2
 • 51.500 m²
Tirane, shes Vile 3 kat ne Rr. Irfan Tomini, Blloku i Vilave Selite. Vile 3 kat me siperfaqe ndertimi 515 m2 dhe oborr me siperfaqe 130 m2, eshte e shtruar ne pllake. Vila organizohet me shkalle te jashtme te mbuluara: Kati I ka 3 dyqane + 1 garsoniere. Kati II ka 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 WC, 1 ballkon ...
450
Më shumë
Tiranë
 • Vilë E ndarë
 • 20131202WLC8T
 • 27.000 m²
Tirane, Jap me qira Vile 3 kat ne Rr. Myslym Shyri. Vile 3 kat me siperfaqe banimi 270 m2 e shtruar ne pllake. Vila eshte e organizuar ne 3 kate: -Kati I pare ka ambientet e dites, ndenjes dhe gatimit -Kati i dyte dhe i trete kane 5 dhoma gjumi , Wc per cdo kat. Vila eshte totalisht e mobiluar, ofron mundesi ...
1.500
Më shumë
Tiranë
 • Vilë E ndarë
 • 20131202ZI7QF
 • 20.000 m²
Tirane, jap me qira Vile 3 kat ne Sauk, ne Rr. Tirane-Elbasan. Vile 3 kat me nje siperfaqe 200 m2, eshte e shtruar ne parket, organizohet me shkalle te brendshme: Kati I, dhome ndenje+WC+Bll. Kati II, 2 dhoma gjumi+WC. Kati III, dhoma gjumi+WC. Vila eshte pjeserisht e mobiluar, ka 1 k/bufe, sistem ...
1.500
Më shumë
Tiranë
 • Vilë E ndarë
 • 201311307GE5D
 • 26.700 m²
Tirane, jap me qira Vile 2 kat, prane Bllokut te Vilave ne Selite. Vile 2 kat me siperfaqe ndertimi 267 m2 dhe siperfaqe oborri 135 m2. Vila eshte e shtruar me pllake + parket , eshte e ndare ne 5 dhoma + dhome gatimi me vete + 4 WC + 2 Bll, eshte e organizuar ne shkalle te brendeshme ku ne katin e pare jane ambiente ...
1.200
Më shumë
Tiranë
 • Vilë E ndarë
 • 20131130NTRER
 • 22.000 m²
Tirane, jap me Qera Vile 2 kat ne Rr. Budi mbrapa Ambasades Amerikane. Vile 2 kat me siperfaqe ndertimi 220 m2 dhe siperfaqe trualli 190 m2 eshte e organizuar ne: Kati i 1-re ka 1 dhome ndenje + 1 dhome gatimi +1 WC. Kati i 2-te ka 4 dhoma gjumi + 1WC. Vila eshte pjeserisht e mobiluar, ka ambient te gjelberuar ...
700
Më shumë
Tiranë
 • Vilë E ndarë
 • 20131130XYNUF
 • 20.000 m²
Tirane, jap me qira Vile 3 kat ne Sauk , prane Pallatit te Brigadave. Vila eshte e organizuar ne 3 kate nga 200 m2 per kat + siperfaqe trualli 800 m2. Kati perdhe i viles sherben si garazh me siperfaqe 140 m2 dhe lavanderi ,ambiente sherbimi. Kati i I ka soxhorno me oxhak funksional+ ambient gatimi+ dhome ...
2.700
Më shumë
Tiranë
 • Vilë E ndarë
 • 20131130YL1WR
 • 17.000 m²
Tirane, jap me qira katin e 3-te te nje Vile 3 kat ne Rr. e Kavajes. Apartament me siperfaqe 170 m2 , e shtruar ne pllake. Apartamenti eshte i organizuar: 3 dhoma gjumi + 1 soxhorno + 1 dhome gatimi + 1 WC + 1 Bll. Apartamenti eshte i pajisur me AC dhe k/bufe. Vila ka ambiente te gjelberuar. Cmimi 350 Euro/muaj. ___________________________________________ Tirana, ...
350
Më shumë
Tiranë
 • Vilë E ndarë
 • 20131125HIB35
 • 15.000 m²
Tirane, jap me qira Vile 1 kat ne Rr. Hoxha Tasimi. Vile me siperfaqe 150 m2, eshte e shtruar ne pllake+parket. Vila organizohet ne 3 dhoma gjumi, dhome ndenje, 2wc, verande, eshte pjeserisht e mobiluar. Vila ka oborr te gjelberuar, mundesi parkimi per 3 poste. Cmimi 400 Euro/muaj. __________________________________________________ Tirana, ...
400
Më shumë
Tiranë
 • Vilë E ndarë
 • 20131125CXY3M
 • 80.000 m²
Tirane, jap me qira Vile 3 kat tek Liqeni Thate. Vile me siperfaqe 640 m2 dhe oborr me siperfaqe 800 m2, eshte e shtruar ne pllake. Vila organizohet me shkalle te brendshme dhe te jashtme, Kati I ka 2 ambiente, oxhak funksional, wc, palester. Kati II ka 6 dhoma, wc. Kati III ka 6 dhoma, wc. Vila ka system ngrohje- ...
3.000
Më shumë
Tiranë
 • Vilë E ndarë
 • 20131121WZ4I6
 • 30.000 m²
Tirane, jap me qira Vile 2 kat ne Rr. 3 Vellezerit Kondi. Vile 2 kat, ka hyrje te vecante, me nje siperfaqe 300 m2, eshte e shtruar ne pllake+parket, ka punime teper cilesore. Vila eshte e organizuar ne 2 holle+4 dhoma gjumi+dhome gatimi+dhome ndenje+2 WC+verande+tarrace. Vila eshte totalisht e mobiluar, ...
1.700
Më shumë
Tiranë
 • Vilë E ndarë
 • 201311207S62P
 • 30.000 m²
Tirane, jap me qira Vile 2 kat ne Rr. Sulejman Delvina. Vile me siperfaqe 300 m2, i shtruar ne pllake, eshte e organizuar : Kati i pare ka 3 dhoma + 1 WC. Kati i dyte ka 3 dhoma + 1 WC, parking personal. Vila eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti, kopesht, zyre etj. Cmimi total per 2 kate 1600 Euro/muaj. Cmimi ...
1.600
Më shumë
Tiranë
 • Vilë Shtëpi në rresht
 • 20131119JA965
 • 50.000 m²
Tirane, jap me qira Vile 3 kat ne Rr. Bedri Karapici, tek Qyteti i Nxenesve, perballe Fabrikes se Birres. Vile 3 kat me siperfaqe banimi 500 m2, eshte e shtruar ne pllake. Kati I pare ka hapesire parkimi per 5 poste. Kati i dyte eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine, 2 WC, 1 verande. ...
1.500
Më shumë
Tiranë
 • Vilë E ndarë
 • 20131029XJY5W
 • 20.000 m²
TIRANA REAL ESTATE TIRANA REAL ESTATE ist gerade online regjistruar: 05.01.2010 postime: 1,822 Standart Tirane, jap me qira Vile 2 Katshe, 200 m², 1.500 Euro (Rr Elbasanit) Zona/Rruga : Rr Elbasanit Tirane, jap me qira Vile 2 kat ne Rr Elbasanit. Vile 2 kat me siperfaqe banimi 200 m2 dhe siperfaqe ...
1.500
Më shumë
Tiranë
 • Vilë E ndarë
 • 20131021NJMBM
 • 20.000 m²
 • 2
Tirane, jap ne qira katin e 2-te te nje Vile 3 kat ne Rr. 3 Vellezerit Kondi, prane bllokut te Vilave Gjermane. Apartament me siperfaqe 200 m2, ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 dhome gatimi, 2 WC, 3 ballkone, eshte i shtruar ne pllake, totalisht i mobiluar, 2AC. Vila ka ambientet e jashtme me nje siperfaqe ...
1.000
Më shumë
Tiranë
 • Vilë E ndarë
 • 20131021QGQW3
 • 15.000 m²
 • 3
Tirane, jap me qira katin e 3-te te nje Vile 3 kat ne Rr. Vellezerit Kondi, prane Vilave Gjermane. Apartament me siperfaqe 150 m2 te brendshme dhe 50 m2 verande, ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 WC, 3 Bll, 1 verande, i shtruar ne pllake, totalisht i mobiluar, me sistem ngrohje ftohje chiller. Vila ka ambientet ...
800
Më shumë
Tiranë
 • Vilë Shtëpi në rresht
 • 20131014YFZK1
 • 50.000 m²
 • 1.000 m²
Tirane, jap me qira Vile 3 kat ne Rr. Bedri Karapici, tek Qyteti i Nxenesve, perballe Fabrikes se Birres. Vile 3 kat me siperfaqe banimi 500 m2, eshte e shtruar ne pllake. Kati I pare ka hapesire parkimi per 5 poste. Kati i dyte eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine, 2 WC, 1 verande. ...
1.800
Më shumë