Objekte Biznesi Magazinë Ljubljana, Moste Polje, Nove Jarše, Çmimi: 7,50 € / m² (~ 345,00 €)

Informacione bazë

Çmimi:
7,50 € / m² (~ 345,00 €) 
Transaksioni:
Për qira
Kodi i njoftimit:
OP1574245937852MM
Lloji i pronës:
Objekte Biznesi
Tipi:
Magazinë
Shteti:
Slovenia
Zona/Fshati:
Ljubljana, Moste Polje, Nove Jarše
Viti i ndërtimit:
2006
Kati:
Kati -1
Madhësia:
46,00 m²
Leje Ndërtimi:
Jo
Leje Pune:
Jo

Kontakti

Uroš Zidarič
GSM:
+386(0)40 733 001
Telefon:
+386 (0)1560 30 50
Mreža nepremičnin
Cesta 24. junija 23
1231 LJUBLJANA-ČRNUČE
GSM:
+386 41 669 086
Telefon:
+386 1 560 30 50

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Objekte Biznesi Magazinë, Ljubljana, Moste Polje, Nove Jarše

1 nga 2

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

ODDAMO MANJŠE SKLADIŠČE, 46m2, POSLOVNA STAVBA REZIDENCA - ŠMARTINSKA CESTA

Na odlični in frekventni lokaciji oddamo manjše skladišče v kleti poslovne stavbe na Šmartinski cesti. 

Površina: 46m2 (bruto)

Ločen vhod iz nakladalne rampe.

Parkirno mesto

Možnost parkiranja pred objektom in najema parkirnih mest. Možen tudi najem parkirnega mesta v garaži za 95 eur/PM/mesec.

Lokacija in infrastruktura
V neposredni bližini vsa potrebna infrastruktura, hiter in enostaven dostop do AC priključka, bližina centra mesta.

V bližini se nahajajo restavracije, bari, notar,...

Dodatno

- stavba ima video nadzorni sistem

- dostop 24/7

-doba najema min 2 leti

-na voljo s 1.7.2020

Stroški: cca 1,7 EUR/m2/mesec

Najemnina: odvisna od dobe najema 7,5 - 8,5 EUR/m2/mesec.

 

Njoftime të ngjashme

Objekte Biznesi Dyqan Ljubljana, Center, Center

Për qira
Madhësia: 51,50
Çmimi: 1.000,00

Objekte Biznesi Zyrë Ljubljana, Šiška, Stegne

Për qira
Madhësia: 51,90
Çmimi: 10,00 € / m² në muaj (~ 519,00 €)

Objekte Biznesi Zyrë Ljubljana, Bežigrad, Črnuče

Për qira
Madhësia: 60,00
Çmimi: 7,00 € / m² në muaj (~ 420,00 €)

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al