Objekte Biznesi Zyrë Gorenjska, Kranj, Çmimi: 788,00 € në muaj

Informacione bazë

Çmimi:
788,00 € në muaj 
Transaksioni:
Për qira
Kodi i njoftimit:
JZP
Lloji i pronës:
Objekte Biznesi
Tipi:
Zyrë
Shteti:
Slovenia
Zona/Fshati:
Gorenjska, Kranj
Viti i ndërtimit:
1995
Kati:
1.
Madhësia:
98,50 m²
Pajisje:
ngrohje qendrore, Fibër optike
Të tjera:
Më shumë se dy vende parkimi, Me hipotek
Leje Ndërtimi:
Jo
Leje Pune:
Jo

Kontakti

Jan Bobnar
GSM:
041/889-121
Nepremičnine Kranj d.o.o.
Cesta Staneta Žagarja 14
4000 Kranj
GSM:
041/889-121

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Objekte Biznesi Zyrë, Gorenjska, Kranj, Kranj

1 nga 3

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Na mirni lokaciji v Kranju oddamo poslovne prostore, ki obsegajo samostojno pisarno, dve medsebojno povezani pisarno, kuhinjo, sanitarije ter hodnik.

V bližini so center mesta, AC priključek, v neposredni bližini se nahaja tudi večje parkirišče. Najem priporočamo za opravljanje storitvenih dejavnosti:

- svetovanje,

- računovodstvo,

- zastopstvo,

- zavarovalništvo,

- odvetništvo,

- izobraževanje,

- prevajanje.

Prednosti so frekventna lokacija, nizki obratovalni stroški, praktična razporeditev pisarniških prostorov ter veliko naravne svetlobe.

Vabljeni na ogled, za več informacij pokličite na 041/889-121, Jan Bobnar.

Aktualno ponudbo nepremičnin si lahko pogledate na naši spletni strani: www.nepremicnine-kranj.si.

Njoftime të ngjashme

Objekte Biznesi Shërbime Gorenjska, Kranj, Kranj

Për qira
Madhësia: 110,00
Çmimi: 935,00

Objekte Biznesi Restorant Gorenjska, Škofja Loka, Trata

Për qira
Madhësia: 100,00
Çmimi: 1.000,00 € në muaj

Objekte Biznesi Dyqan Gorenjska, Škofja Loka, Trata

Për qira
Madhësia: 100,00
Çmimi: 1.000,00 € në muaj

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al