Apartament Garsoniere Vlorë, Vlorë, Çmimi: 140,00

Gjeni rrugën tuaj

Vende interesante

Trego vende interesante në largësi prej:

Informacione bazë

Çmimi:
140,00 
Transaksioni:
Për qira
Kodi i njoftimit:
20120610KMGYT
Lloji i pronës:
Apartament
Tipi:
Garsoniere
Shteti:
Shqipëri
Zona/Fshati:
Vlorë, Vlorë
Viti i ndërtimit:
2010
Kati:
2.
Madhësia:
70,00 m²
Data e hyrjes:
2012-06-01
Pajisje:
ajer i kondicionuar, Citofon, TV kabllor
Të tjera:
Ballkon, Lozhë, Ashensor, Vend parkimi

Kontakti

Irea Property
Blv. Vlore-Skel, Kulla Aleksandria kati II, Vlore, AL 033
Vlorë
GSM:
+355 69 2125 229
Telefon:
69 2125 229

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Apartament Garsoniere, Vlorë, Vlorë

1 nga 16

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Apartment Soleal is located in the center of Orikum in second floor of residence Soleal The town of Vlora is located 14 km north of the apartment. The beach of Orikum is located 2km north of the apartment.
Near the accommodation are some mini markets, bars, restaurant, the pharmacy and the bank.
Soleal apartment is located in the second floor of a new building with pool.
The apartment has a bedroom and a living room with kitchen.
It has a modern bathroom with shower and a balcony with street view. The bedroom is furnished for persons and in the living room there are one sofa beds, in total sleeps 4.
The kitchen is modernly furnished and fully equipped for five persons with a dinning table.
Apartament Soleal ndodhet ne qender te qytetit te Orikumit ne katin e 2 te residences Soleal Plazhi i Orikumit eshte 2 km larg Akomodimit.
Ne afersi te akomodimit ndodhet disa minimarkete qender shendetsore,bare dhe restorante.
Qyteti i Vlores eshte 14 km ne Veri te Orikumit.
Apartament Soleal ndodhet ne kati i 2 te nje pallati te rime pishint.
Apartameni ka nje dhome gjumi dhe sallon me guzhin.
Apartamenti ka ballkon me pamje nga rruga dhe Tualet te paisur me dush.
Dhoma e gjumit eshte e mobiluar per 2 persona dhe ka nje krevat dopjo .
Salloni eshte i mobiluar me 1 divane-shtreter ,kuzhin dhe tavolin ngrenje per 5 persona.

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al