Apartament 2+1 Tirane, Tiranë, Çmimi: 500,00 € / m² (~ 53.500,00 €)

Informacione bazë

Çmimi:
500,00 € / m² (~ 53.500,00 €) 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
20110909JX4O6
Lloji i objektit:
Apartament
Tipi:
2+1
Shteti:
Albania
Zona:
Tirane, Tiranë
Viti i ndërtimit:
2009
Kati:
7.
Sipërfaqja:
107,00 m²

Kontakti

BYLIS IMOBILIARE
Rr. Jordan Misja, perball Hipotekes, 1001 Tirana, Albania
GSM:
+355 69 40 93431
Telefon:
+35542403101
Fax:
+35542403101

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Apartament 2+1, Tirane, Tiranë

Përshkrim

Shtet apartament 2+1 me siperfaqe 107m2 kati-VII banim cmimi 500€/m2

adresa tek Astiri rruga dytesore .Blloku i pallateve i perfunduar i mobiluar

viti i ndertimit 2009.

Njoftime të ngjashme

Apartament 3+1 - Dupleks Tirane, Tiranë

Për shitje
Sipërfaqja: 119,00
Çmimi: 150.000,00

Apartament apartament me 2 dhoma Tirane, Tiranë

Për shitje
Sipërfaqja: 110,00
Çmimi: 100.000,00

Apartament apartament me 2 dhoma Tirane, Tiranë, Tirane

Për shitje
Sipërfaqja: 120,00
Çmimi: 116.000,00

Apartament 3+1 - Dupleks Tirane, Tiranë, Tirane

Për shitje
Sipërfaqja: 117,00
Çmimi: 950,00 € / m² (~ 111.150,00 €)

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint