Apartament Apartament Tiranë, Tiranë, Çmimi: 850,00 € / m² (~ 73.100,00 €)

Informacione bazë

Çmimi:
850,00 € / m² (~ 73.100,00 €) 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
20110713OJFCC
Lloji i pronës:
Apartament
Tipi:
Apartament
Shteti:
Shqipëri
Zona/Fshati:
Tiranë, Tiranë
Madhësia:
86,00 m²

Kontakti

BYLIS IMOBILIARE
Rr. Jordan Misja, perball Hipotekes, 1001 Tirana, Albania
GSM:
+355 69 40 93431
Telefon:
+35542403101
Fax:
+35542403101

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Apartament Apartament, Tiranë, Tiranë

1 nga 8

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Ne rrugen Don Bosko Tirane shitet apartament 86 m2. I mobiluar ne menyre bashkohore me te gjithe aksesoret e zgjedhur ne menyre te vecante.

Apartamenti eshte I pershtatshem edhe per klinike dentare, studio kontabiliteti etj etj

Pllaka komplet ndryshe nga Standarti i pallatit
Aksesore banjoje WC, Bide, Lavaman, Bolier te ardhur nga portugalia (vetem 6 komplete)
Kuzhine me porosi te vecante pert t'ju pershtatur ambientit (Rover - Venge)
Sistem elektrik me tela specail italiane antizjarr dhe me nje panel qendror me salvavita.
Kondicioner cilesor Carrier Allegro
Tavoline me 6 karrige cilesore e bere me porosi te vecante jasht standartit
Dhome gjumi Pana- Qershi me krevat dopjo me porosi
Dyer te brendshme Rover prodhuar posacerisht per kete apartament
Dyer te jashtme me duralumin te vecante ne hapje me tre pozicione
Sistem antene i vecante jasht antenes se perbashket te pallatit
Uje selite 24 ore me depozita gjigande ne garazh
Drita 24 ore me kabine qendrore vetem per kete pallat
Komshinj intelektuale kryesisht petagoge te Universitetit, iniciativa e te cileve ka bere te mundur gjelberinin e ambienteve te perbashketa si asnje kompleks ndertimor ne Tirane
Apartamenti eshte i HIPOTEKUAR
Çmimi 800 Eur/m2 bosh, 850 Euro i mobiluar

Mundesi kreditimi nga Banka ne masen 70 % te vleres se apartamentit

Njoftime të ngjashme

Apartament apartament me 2 dhoma Tiranë, Tiranë

Për shitje
Madhësia: 76,00
Çmimi: 84.000,00

Apartament apartament me 2 dhoma Tiranë, Tiranë

Për shitje
Madhësia: 87,00
Çmimi: 800,00 € / m² (~ 69.600,00 €)

Apartament apartament me 2 dhoma Tiranë, Tiranë

Për shitje
Madhësia: 87,00
Çmimi: 800,00

Apartament apartament me 2 dhoma Tiranë, Tiranë

Për shitje
Madhësia: 80,00
Çmimi: 1.300,00 € / m² (~ 104.000,00 €)

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al