Apartament apartament me 2 dhoma Tiranë, Tiranë, Çmimi: 1.100,00

Informacione bazë

Çmimi:
1.100,00 
Transaksioni:
Për shitje
Kodi i njoftimit:
AP-145
Lloji i pronës:
Apartament
Tipi:
apartament me 2 dhoma
Shteti:
Shqipëri
Zona/Fshati:
Tiranë, Tiranë
Përshkrimi i Zonës:
ne Qender te Tiranes
Kati:
6.
Madhësia:
93,00 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar, ngrohje qendrore, sistem ngrohje, Citofon
Të tjera:
Ballkon, Lozhë, Ashensor

Kontakti

Albania Prestige
Rr.“George W.Bush”, Godina Edal Center, Kati I-re, Dhoma Nr. 104, Tira
GSM:
+355 69 20 87099
Telefon:
+355 4 22 53 612
Fax:
+355 4 22 53 612

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Apartament apartament me 2 dhoma, Tiranë, Tiranë (ne Qender te Tiranes)

1 nga 5

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Newly built,modern two bedrooms apartment is offered for sale,based on the 6-th floor out of 9-story.The apartment is composed of 2 bedrooms, a pleasant living room with open plan kitchen with all needed equipment and space for eating (all paved with wooden parquet), bathroom with shower and two balconies.The apartment is fully furnished with new, modern and good quality furnishings and quality infrastructure works for the heating-cooling system.
I sapo ndertuar, apartament modern me dy dhoma gjumi, eshte ofruar perr shitje ne katin e 6-te, nga 9-kate qe ka Pallati. Apartamenti ka ne perberjen e tij nje dhome ndenje mjaft te kendshme, ku ndodhet e instaluar edhe kuzhina me te gjitha pajisjet e nevojshme.Dhoma e ndenjes ka edhe nje hapsire te mjaftueshme per ngrenie. Te gjitha ambjentet jane te shtruara me parket druri. Apartamenti ka gjithashtu ne perberjen e tij edhe nje banjo me dush dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar plotesisht me mobilje te reja, moderne dhe te cilesis se mire. Ne apartament jane kryer punime teper cilesore, nga mjeshtra mjaft te njohur ne vend. Apartamenti eshte i pajisur me sistemin e ngrohjes-ftohje qe mbulon te gjitha ambjentet e tij

Njoftime të ngjashme

Apartament apartament me 2 dhoma Tiranë, Tiranë

Për shitje
Madhësia: 87,00
Çmimi: 800,00 € / m² (~ 69.600,00 €)

Apartament apartament me 2 dhoma Tiranë, Tiranë

Për shitje
Madhësia: 87,00
Çmimi: 800,00

Apartament apartament me 2 dhoma Tiranë, Tiranë

Për shitje
Madhësia: 80,00
Çmimi: 1.300,00 € / m² (~ 104.000,00 €)

Apartament apartament me 2 dhoma Tiranë, Tiranë

Për shitje
Madhësia: 100,00
Çmimi: 900,00 € / m² (~ 90.000,00 €)

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

izdelava kABI d.o.o.

Rr. Shkëlqim Fusha
Pall. GBI
1001 Tiranë, Shqipëri
Tel.: +355 (4) 2444024 Mob.: +355 69 2031900
Web: www.vetemprona.com
E-mail: info@vetemprona.com

InfoPoint

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.al