Toke jo per ndertim Tirane, Tiranë, Cmimi: 45,00 € / m² (~ 522.000,00 €)

Informacione baze

Cmimi:
45,00 € / m² (~ 522.000,00 €) 
Transaksioni:
Kerko ne shitje
Kodi i njoftimit:
20110822S7QGB
Tipi i objektit:
toke
Tipi:
jo per ndertim
Shteti:
Albania
Zona:
Tirane, Tiranë
Siperfaqja:
0,00 m²
Toke:
11.600,00 m²

Kontakti

BYLIS IMOBILIARE
Rr. Jordan Misja, perball Hipotekes, 1001 Tirana, Albania
GSM:
+355 69 40 93431
Telefon:
+35542403101
Fax:
+35542403101

Dërgo pyetjen

E-maili u dergua!

Dergo
Toke jo per ndertim, Tirane, Tiranë

Pershkrim

Shitet toke me adrese Rruga " Vore - Fushekruje- Rinas afer Kolaudimit te makinave brezi i pare me Siperfaqe 11600m2 cmimi 45€/m2 me certifikate pronesie.

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint