Apartament apartament me 3 dhoma Kragujevac , Kragujevac, Centar, Çmimi: 85.000,00

Informacione bazë

Çmimi:
85.000,00 
Transaksioni:
Shitje
Kodi i njoftimit:
PS202012VJ
Lloji i objektit:
apartament
Tipi:
apartament me 3 dhoma
Shteti:
Srbija
Zona:
Kragujevac , Kragujevac, Centar
Zona e detajuar:
kod hotela Zelengora
Kati:
5.
Sipërfaqja:
80,00 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar, ngrohje qendrore, Citofon, telefon, TV kabllor, Linje interneti
Të tjera:
Tarrace, Ashensor , Me hipotek

Kontakti

Palma nekretnine
27. marta 19 (TC Radnički)
3400 Kragujevac
GSM:
381 34 334 33 99
Telefon:
381 34 334 339

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Apartament apartament me 3 dhoma, Kragujevac	, Kragujevac, Centar (kod hotela Zelengora)

1 nga 14

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Prodaje se stan u Kragujevcu - naselje Centar

Prodaje se sa kompletnim stvarima.

 

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint